Bukmacher Betclic – oferta zakładów

Nowelizacja ustawy hazardowej w naszym kraju sprawiła, że sporo firm bukmacherskich na jakiś czas musiało sobie odpuścić oferowanie zakładów bukmacherskich w naszym kraju. Jednakże, po jakimś czasie nasze Ministerstwo Finansów zaczęło stopniowo udzielać licencji zagranicznym bukmacherom, jedną z takich firm jest naturalnie BetClic! Każdy kto kiedyś chociaż raz obstawiał zakłady bukmacherskie wie, że BetClic dba o swoich graczy, dlatego też dzisiaj przedstawimy wam pełną ofertę tego legalnego w naszym kraju bukmachera!

Bukmacher Betclic – oferta

Oferta zakładów bukmachera BetClic

Dla swoich graczy BetClic organizuje liczne konkursy czy cashbacki, które można odebrać w przypadku nietrafionych kuponów. Szczególnie dobrze oferta tej firmy wygląda w dniach, gdy rozgrywane są spotkania Ligi Mistrzów czy innych znanych turniejów piłkarskich ale nie tylko. Widać to w Polsce chociażby w przypadku premii na start.

Betclic bonus powitalny to rzadko u nas spotykany cashback od przegranej w pierwszym kuponie. Jeżeli zaliczysz przegraną, BetClic odda ci 100% zainwestowanych pieniędzy aż do 500 złotych! Betclic znany jest także z oferty na e-sport, który w Polsce jest bardzo popularny. To kolejny pozytywny aspekt tego bukmachera – łatwo się można o tym przekonać na własnej skórze.

betclic polska nowy bonus cashback
Legalny bukmacher Betclic Polska – Bonus cashback 550 PLN

BetClic – wielki powrót do Polski

Bukmacher BetClic z powodu wejścia w życie nowelizacji ustawy hazardowej z 2017 roku zmuszony był czasowo zrezygnować z działalności na terytorium naszego kraju. W mediach od dłuższego czasu mówi się o tym, że zagranicznym bukmacherom Polskie prawo dało ,,wciry”, no nie da się ukryć – niektórzy odczuli zmiany bardziej, a inni mniej. Nic dziwnego, że coraz więcej podmiotów stara się działać w Polsce poza szarą strefą.

W dniu 26 września 2018 roku Ministerstwo Finansów wydało licencję o numerze PS4.6831.11.2017. Stoi za nią podmiot o nazwie BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, którego przedstawicielem w Polsce jest spółka Pejot 1 Sp. z o.o z Wrocławia. BetClic, między innymi, w Portugalii działa za sprawą Pejot 1. BEM to natomiast główna marka stojąca za tym bukmacherem.

BetClic – FAQ

– Czy bukmacher Betclic jest legalny w Polsce?

– Tak, Betclic to legalny bukmacher. Firma posiada licencję i zezwolenie Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Oficjalna strona bukmachera to www.betclic.pl.

– Czy Betclic oferuje swoim typerom bonus powitalny?

– Bukmacher Betclic nowym graczom daje cashback do 510 złotych. Zwrot jest przyznawany od pierwszego przegranego zakładu.

– Jaki podać kod promocyjny w Betclic?

– Aktualny kod promocyjny to KOD510. Nazwa kodu bonusowego wzięła się od cashbacku, który wynosi do 510 złotych.

Czy bukmacher Betclic posiada aplikację mobilną?

– Tak, mobilna Betclic należy do najlepszych ze wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, można ją pobrać na stronie www.betclic.pl

– Co oferuje Betclic?

Bukmacher Betclic nie tylko pozwala na legalne obstawianie meczów, ale także oferuje mecze za darmo w jakości HD, aplikację na smartfony i wiele promocji dla graczy!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button