Bukmacherka – Poradnik dla nowicjuszy

Bardzo oryginalny tytuł, czyż nie? No ale zawoalowane intencje chyba raczej nikogo nigdzie nigdy nie doprowadziły (no chyba że ktoś zna wróżbitę Macieja – my nie oceniamy), ale my nie o tym. Dzisiaj chcemy skupić się na tym, aby pomóc nowicjuszom w obstawianiu zakładów bukmacherskich – no przecież wiadomo że każdy kto lubi swoje hobby (i nie ma złych intencji) chętnie się podzieli swoimi doświadczeniami, nieprawdaż?

Bukmacherka – Poradnik dla nowicjuszy

Nowicjuszu – pamiętaj o tym, że w bukmacherce planowanie to podstawa.

Plan na typowanie zakładów bukmacherskich to podstawa, z racji tego że jeśli nie będziemy planować, (to tak jak w prawdziwym życiu) możemy nie osiągnąć nic (bez planowania – nikogo nie zamierzamy tutaj obrażać). Oczywiście nie mówimy tutaj o planowaniu lata do przodu, bo wiadomo że to się nie uda, zawsze pojawią się jakieś komplikacje lub zmiany planów, ale na start powinniśmy zaplanować przynajmniej 3 zakłady do przodu. A po jakimś czasie – więcej i więcej. W końcu trening czyni mistrza.

A ogrywanie bukmachera to w końcu to co daje nam zwycięstwo, prawda? Warto jest również wykorzystać naszą wiedzę na temat obstawianej dyscypliny, podstawą przy obstawianiu również jest zrozumienie zasady ustalania kursu przez bukmacherów. Dużym atutem rozważnego gracza jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa. Nie chodzi o przewidzenie z góry wszystkich zakładów bukmacherskich, ponieważ byłoby to bez sensu, musimy przecież reagować na bieżące wyniki. Najważniejsze jest skupienie uwagi na danej kategorii sportowej w której czujemy się pewni, ile chcemy przeznaczyć na typowanie oraz w jaki sposób chcemy typować. Dlaczego to jest aż tak ważne?

Rodzaje typów bukmacherskich – w pigułce

A dlatego to jest ważne, ponieważ takie rzeczy przed rozpoczęciem typowania warto znać z racji tego że równie dobrze możemy zacząć grać w karty przy pomocy patyczków do lodu – jeśli nie znamy zasad gry, to jesteśmy niestety przegrani już na starcie. Warto jest również poznać rodzaje zakładów bukmacherskich. Najpopularniejszym rodzajem zakładu jest zakład 1×2. Polega on na tym, że obstawiamy (1) zwycięstwo gospodarzy, (x) remis bądź (2) zwycięstwo gości. Jest to najpopularniejszy i najczęstszy zakład, jeśli chodzi o piłkę nożną, łatwo się go również obstawia, dlatego też typowanie tego rodzaju zakładu powinno być dla nas odpowiednie na start.

O czym jeszcze powinien wiedzieć początkujący typer?

Na terenie naszego kraju możemy na ten moment korzystać jedynie z usług licencjonowanych firm bukmacherskich, które posiadają odpowiednie zezwolenia Ministerstwa Finansów. Legalni bukmacherzy to jedyne wyjście dla nas, ponieważ w 2017 roku Ustawa Hazardowa uległa nowelizacji. Po wyborze bukmachera jeszcze warto zastanowić się czy będziemy korzystać z usług naziemnego punktu bukmacherskiego czy też wolimy zakłady przez internet. Ten ostatni ma tą przewagę, że otwarty jest 24 godziny na dobę ale zanim zwiążemy z nim swoje nadzieje powinniśmy sprawdzić jego wiarygodność i całą ofertę wydarzeń i dyscyplin. Jak widzicie, trochę trzeba się nauczyć, zanim zaczniemy wygrywać kupony u bukmachera, ale jeśli będziemy tam zmierzać małymi kroczkami, to na pewno kiedyś uda nam się ograć bukmachera wiele razy pod rząd.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button