Ciekawe porady bukmacherskie

Na internecie istnieje wiele poradników bukmacherskich, które tak naprawdę napisane są po to, aby być. W końcu nic dziwnego, jakoś trzeba czasem coś napisać. No ale my przygotowaliśmy dla ciebie te kilka porad, które powinny przydać ci się podczas obstawiania zakładów u bukmachera!

Ciekawe porady bukmacherskie

Lepiej jest zarejestrować się u kilku bukmacherów

Dlaczego akurat tak? To proste, ponieważ głupotą jest trzymanie wszystkich środków na zakłady na koncie u tylko jednego bukmachera – bo w końcu on może nie mieć tej oferty na zakłady, którą akurat ty szukasz. Dlatego rejestracja u wielu bukmacherów i podzielenie depozytu na mniejsze kwoty może być mądrym rozwiązaniem. Dodatkowym plusem jest to, że bukmacherzy online oferują swoim nowym typerom promocje w postaci bonusów i freebetów bukmacherskich, ale jednocześnie bacznie obserwują graczy, którzy często wygrywają. W zależności od buka, prędzej czy później możesz otrzymać limit, uniemożliwiający Ci obstawianie za więcej niż określoną kwotę – zwykle oznacza to, że buk uważa, że wygrałeś za dużo – dlatego też rejestrując się u kilku legalnych bukmacherów możesz łatwo temu zaradzić. W końcu, jeśli Twoje zakłady są równomiernie rozłożone na wiele firm – nie będą one powodować żadnych podejrzeń. Ponadto każdy nieudany zakład sprawi, że buk będzie mniej podejrzliwy wobec Ciebie.

sts bez depozytu online
sts bez depozytu online

Dlaczego typowanie zakładów robi się coraz bardziej popularne?

To proste, ponieważ przewidywanie zakładów u bukmachera bez obstawienia może pozwolić ci zachować środki w razie przegranej. To duża różnica, bo chodzi o to, że i tak nie ma sensu marnować pieniędzy tylko na to. Najlepiej najpierw nauczyć się analizy. Nauka analizy zakładów to kolejna ważna kwestia, ponieważ musimy zrozumieć tematy związane z wybranymi ligami, sportami i statystykami. Ostatnią ważną częścią dobrej analizy zakładów powinny być tak zwane dodatkowe informacje.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Mamy na myśli wywiady przedmeczowe ze sportowcami, wiadomości i informacje zebrane przez wiarygodne strony sportowe i bukmacherskie oraz plotki publikowane w sieciach społecznościowych przez dziennikarzy sportowych lub samych sportowców. Być może będzie to ważny czynnik, który pozwoli ci lepiej wybrać, co warto jest postawić na tym kuponie. Zastanawiasz się jednak, kiedy lepiej jest po prostu przestać typować zakłady bukmacherskie, a zacząć obstawiać? Otóż to proste, zacznij to robić w tym momencie kiedy możesz odrzucić pewne zakłady, które nie są dla nas odpowiednie pod względem rentowności, prawdopodobieństwa wygranej lub innych problemów. Na przykład czasami może się zdarzyć, że odrzucisz wszystkie swoje 5 zakładów, ponieważ prawdopodobieństwo wygranej jest zbyt niskie lub zakład jest niezbyt opłacalny. Jeśli jednak znajdziesz interesujący i korzystny zakład, możesz postawić swój kupon a następnie cieszyć się wygraną. Oczywiście to zależy tylko od ciebie, kiedy zdecydujesz się to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button