Co możesz zrobić, jeśli chcesz zacząć wygrywać z bukmacherem?

Wygrywanie z bukmacherem z powodu pandemii stało się jeszcze trudniejsze – bo w końcu bukmacherzy starają się zatrzymać przy sobie jak najwięcej pieniędzy, dlatego też podwyższają marże, oraz jeszcze uważniej przyglądają się swoim zakładom. Co więc możesz zrobić, jeśli chcesz zacząć wygrywać z bukmacherem? O tym dowiesz się już za chwilę!

Co możesz zrobić, jeśli chcesz zacząć wygrywać z bukmacherem?

Nie trzymaj się sztywnych zasad

Zdaj sobie sprawę z tego, że gry losowe to wciąż rozrywka, a nie stałe źródło dochodu – tylko niewielka liczba osób może osiągać ,,stały” dochód u buka, ale trzeba pamiętać, że chcąc osiągnąć ten cel, oprócz szczęścia trzeba też mieć czas i środki na zdobycie doświadczenia.

sts bez depozytu online
sts bez depozytu online

Grając na zakładach warto otwierać konta u różnych bukmacherów. Dzięki temu będziemy mogli porównać kursy oferowane przez różnych bukmacherów i uzyskać te najwyższe. Pamiętaj jednak, że najlepiej ograniczyć się do tematu, który znasz najlepiej – ponieważ obstawiając wiele dyscyplin sportowych naraz – po prostu się w tym wszystkim pogubisz.

Pamiętaj, legalni bukmacherzy mają wielu ekspertów w wiodących dyscyplinach sportowych, ale jest ich zdecydowanie mniej, jeśli mowa o niszowych dyscyplinach sportowych. Dzięki głębokiemu zrozumieniu możemy być lepsi od bukmacherów i możemy obstawiać wiele kursów na niszowe sporty, co pozwoli ci wygrywać więcej. Należy jednak pamiętać, że ze względu na mniejszą popularność danego sportu zakłady te będą cięższe do znalezienia – bo w końcu przecież to nie tak, że każdy bukmacher skupia się tylko na tych topowych sportach.

Zakłady pojedyncze są ważne

Jeśli chcemy mieć większą szansę na wygranie, powinniśmy skupić się na zakładach pojedynczych. Pamiętaj, jeśli wybrałeś ligę lub mecz sportowy, na który chcesz postawić, warto dokładnie przeanalizować dostępne dane i statystyki. Dobry zawodnik nie kieruje się emocjami czy sympatią do danego klubu, ale nudnymi liczbami, chłodną kalkulacją i sprawdzeniem możliwości aktualnego składu drużyny. Każdy ma dostęp do tych informacji i można z nich uzyskać wiele interesujących spostrzeżeń. Warto również przeanalizować ostatni mecz obserwowanej drużyny, ponieważ analiza zakładów zwykle ujawnia szczegóły, które łatwo przeoczyć i mogą wpłynąć na wynik danego zakładu. Wielu początkujących graczy popełnia ten podstawowy błąd, że obstawia zakład bez wykonanej analizy – dlatego też jeśli chcesz wygrywać – musisz się postarać!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Cierpliwość popłaca

Aby regularnie wygrywać i zarabiać, potrzeba dużo czasu, cierpliwości i dystansu do swoich porażek. Najważniejsze to być ostrożnym, cierpliwym, unikać kierowania się emocjami. Warto jest też zrezygnować z odgrywania się. To sprawi, że uzależnisz się od zakładów sportowych, które zwykle kończą się sytuacją zagrażającą dużym zadłużeniem, dlatego najlepiej ustawić sobie miesięczny limit zakładów. Każda aplikacja bukmacherska posiada taką opcję, gdzie po wyczerpaniu ustalonej sumy nie możemy dalej kontynuować naszej rozgrywki.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button