Czy bukmacher STS jest legalny?

STS to jeden z legalnie działających bukmacherów w Polsce. Niemniej to nie jest jedyny czynnik, na jaki należy zwrócić uwagę. Jeśli interesują Cię zakłady bukmacherskie, trzeba zapoznać się z ofertą oraz z tym, jakie kursy oferuje dany bukmacher.

sts bukmacher online
Czy bukmacher STS jest legalny w Polsce?

STS jako legalny bukmacher online

Niejednokrotnie można zetknąć się z opiniami stanowczo krytykującymi to, że w STS jest podatek. Fakty są jednak takie, że w przypadku legalnie działających firm podatek jest konieczny. Nie chodzi o złą wolę.

Warto też podkreślić, że są dwa progi podatkowe (powiedzmy, że można tak to ująć). Mówiąc wprost — od każdego kuponu pobierany jest 12% podatek od stawki (to pierwszy próg). Próg numer dwa ma miejsce, kiedy wygrana pieniężna przekracza kwotę 2 280 zł — obowiązuje wtedy 10% podatku od wysokich wygranych.

Trzeba jeszcze przy okazji poruszyć kwestię urzędu skarbowego. W zasadzie nie pozostaje nic innego, jak powiedzieć, iż STS dba o rozliczenie z Urzędem Skarbowym, także klienci nie mają najmniejszych powodów do obaw, nic nie trzeba samemu robić, nic wypełniać, wszystko to robi za nas bukmacher.

STS to najbardziej popularny bukmacher w Polsce

Jeżeli chodzi o popularność, STS uważany jest za największą legalną firmę przyjmującą zakłady w Polsce. Niemniej przeglądając opinie klientów, wielokrotnie można zauważyć negatywne wypowiedzi. Z drugiej strony, gdyby spojrzeć na opinie dotyczące innych firm, być może w jakimś stopniu byłoby podobnie.

Niewątpliwie nie wolno jednak zapominać o tym, że klienci mają różne oczekiwania i bardzo trudno wszystkim dogodzić. Ponadto niewykluczone, że niektóre pretensje są po prostu bezzasadne.

„STS mimo kilku wad jest na pewno czołowym bukmacherem, ilość promocji i darmowych bonusów czyni tego bukmachera atrakcyjnym dla swoich graczy”. – opinia gracza STS

STS ma wiele zalet, jedną z nich jest czat, który pomaga klientom w różnego rodzaju problemach. Czat dostępny jest w godzinach od 9:00 do 24:00. Są to godziny pracy, które zdają się chyba optymalne (to, że ludzie mają możliwość grania przez całą dobę, nie oznacza tego, iż z czatem ma być tak samo).

Wypada jeszcze na koniec dodać, że zaletą STS-u wydaje się też wygląd strony. Jeśli stronę odwiedzi osoba niemająca do czynienia z zakładami bukmacherskimi, nie powinno być problemu ze zrozumieniem różnych kwestii. Gdyby sytuacja przedstawiała się inaczej, oczywiście nie pozostaje nic innego, jak skorzystać z czatu.

Bukmacher

Znafca systemów bukmacherskie, dla niego żadne zakłady systemowe nie są tajemnicą, do tego opisy bukmacherów, legalnie działających w Polsce. Bonusy bez depozutu i darmowe promocje online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button