Czy warto jest obstawiać zakłady na piłkę w czasie wakacji?

Wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że typowanie zakładów na mecze piłkarskie jest sporo utrudnione, z racji tego że pandemia koronawirusa sprawiła, iż sporo spotkań zostało wręcz odwołanych. Jednakże czy warto jest wchodzić w świat obstawiania meczów już po pierwszej fali covid-19?

Czy warto jest obstawiać zakłady na piłkę w czasie wakacji?

Sprawdź oferty bukmacherów

Jeśli nie masz swojego ulubionego bukmachera, jednakże założenie konta u jednego, który może mieć potencjalnie lepszą ofertę na piłkę nożną od innych nie powinno sprawić ci dużo kłopotu. Pamiętaj, że na terenie naszego kraju można korzystać z usług licencjonowanych podmiotów, które posiadają odpowiednie zezwolenia Ministerstwa Finansów, a legalni bukmacherzy to jedyne wyjście dla graczy z Polski, ponieważ w 2017 roku Ustawa o zakładach wzajemnych uległa nowelizacji. Na ten moment też nie mamy opcji gry w punktach stacjonarnych, z racji kwarantanny, dlatego też sprawdzenie oferty internetowej bukmacherów może być dobrym pomysłem, jeśli nudzimy się w domu.

sts bez depozytu online
sts bez depozytu online

Zawsze zaczynaj ostrożnie

Jeśli dopiero zamierzamy obstawić swój pierwszy zakład na piłkę, to powinniśmy skupić się na zakładach pojedynczych, ponieważ nawet doświadczeni typerzy, którzy regularnie wygrywają na zakładach bukmacherskich obstawiają wyłącznie kupony pojedyncze. A dlaczego? To proste – w porównaniu z innymi dostępnymi kuponami szanse na zwycięstwo są naprawdę wysokie – wynosi one od 33 do 50 procent. Należy mieć oczywiście na uwadze, że bardzo wiele zależy od tego, jakie zdarzenie zdecydujemy się obstawić. Świetnym sposobem na to, aby zwiększyć swoją wygraną są freebety bukmacherskie ponieważ zazwyczaj, albo są one darmowe, albo też uaktywniają się po minimalnej wpłacie własnej (szczegóły danej promocji zawsze są uwzględnione w regulaminie, który powinniśmy przeczytać) – dzięki nim możemy spokojnie obstawiać zakłady na piłkę nożną, bądź inny rodzaj zakładów bukmacherskich – który na przykład wcześniej nie obstawialiśmy. Dzięki właśnie tej opcji, nawet jeśli trafi nam się porażka, to tak naprawdę nic nie stracimy, a tylko zyskamy doświadczenie.

Opracuj własną strategię

Po tym, jak obstawimy swój pierwszy typ – planowanie kilku następnych typów przy piłce nożnej to podstawa, aby zwielokrotnić nasze wygrane. Na sam początek powinniśmy zaplanować przynajmniej 5 typów do przodu. Warto jest wykorzystać naszą wiedzę na temat obstawianej dyscypliny, podstawą przy obstawianiu również jest zrozumienie zasady ustalania kursu przez bukmacherów. Dużym atutem rozważnego gracza jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa. Nie chodzi o przewidzenie z góry wszystkich zakładów bukmacherskich, ponieważ byłoby to bez sensu. Najważniejsze jest skupienie uwagi na piłce nożnej, oraz to, ile chcemy przeznaczyć na typowanie oraz w jaki sposób chcemy typować.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button