Czy warto obstawiać zakłady na wirtualne sporty?

Dlaczego coraz więcej osób obstawia zakłady na wirtuale? Otóż to całkiem proste, ponieważ wirtualne zakłady sportowe są jedynymi zakładami sportowymi dostępnymi przez 365 dni w roku. Ale czy warto je obstawiać? Zaraz się o tym dowiesz!

Czy warto obstawiać zakłady na wirtualne sporty?

Opcje obstawiania na zakładach wirtualnych

Najpopularniejszym sportem wirtualnym jest piłka nożna. Możesz także spróbować przewidzieć mecze w tenisie, koszykówce i innych sportach. Bardzo popularne są również wyścigi zwierząt. Tutaj wyścigi psów są bardzo popularnym wyborem wśród nowicjuszy. Oczywiście te sporty nie wymagają specjalistycznej wiedzy do obstawiania. W rzeczywistości ostateczny wynik zależy w dużej mierze od specjalnie przygotowanego algorytmu.

Bonus bukmacherski STS
Bonus bukmacherski STS

Zalety obstawiania ,,wirtuali”

Z racji pandemii oraz jeszcze braku sezonu na większość sportów, wiele osób decyduje się na obstawianie właśnie zakładów na sporty wirtualne. W porównaniu z rzeczywistymi grami niewiele się one od nich różnią, a dodatkowo są dostępne przez cały rok. Możesz także swobodnie obstawiać handicapy lub dokładne wyniki. Ponadto spotkanie zwykle nie trwa zbyt długo, czyli statystycznie około 7 do 15 minut. Biorąc pod uwagę ten aspekt, czas trwania wirtuali jest znacznie krótszy w porównaniu z prawdziwymi rozgrywkami sportowymi.

Gdzie można je obstawiać?

Bukmacherzy oferujący wirtualne zakłady sportowe to: STS, Betfan, Fortuna i Betclic. Oczywiście z biegiem czasu więcej firm weźmie udział w oferowaniu zakładów na wirtuale, ale obecnie jest tylko kilku legalnych bukmacherów oferujących wirtualne sporty online. Oczywiście każdy bukmacher oferujący wirtualne zakłady sportowe zapewni regularne promocje, które możesz wykorzystać do wirtualnych zakładów. Należy jednak pamiętać, że zwykle zmieniają się one w czasie, ponieważ bukmacherzy w ten sposób mogą przyciągnąć więcej klientów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto?

Przede wszystkim należy go traktować jako formę rozrywki, czyli z dala od zwykłych zajęć sportowych, rozrywkowych czy politycznych. Należy podkreślić, że ostateczne wyniki tutaj w dużej mierze opierają się na algorytmach. Dlatego wyniki mogą być całkowicie nieoczekiwane. Nie ma wątpliwości, że gracze, którzy wybiorą prawdziwą dyscyplinę, będą mieli więcej okazji do dokładniejszego określenia potencjału konkretnego gracza lub drużyny, więc jeśli myślisz, że możesz zarabiać na wirtualnych zakładach, lepiej pomyśl dwa razy. Oczywiście tego typu zakłady najlepiej jest obstawiać, gdy nie ma lepszego sposobu na grę, ponieważ zwykłe zakłady na wirtualne sporty się nie opłacą.

Mimo wszystko, aby się przez chwilę pobawić, można spróbować obstawić zakłady bukmacherskie. W końcu ciężko jest nie zauważyć zalet tych zakładów, choć z drugiej strony należy uważać na to, aby nie wciągnąć się w wir odgrywania, bo może mieć to bardzo negatywne skutki na naszym portfelu, a na dodatek o uzależnienie od zakładów bukmacherskich wcale nie jest trudno.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button