Dlaczego nie wygrywasz częściej grając w pokera?

Gra w pokera to przede wszystkim samokontrola, ciągłe szlifowanie swoich umiejętności, oraz dążenie do tego, aby być lepszym w tym, co się robi. Jednakże część graczy, ma z tym problem, bądź też nie rozumie pewnych rzeczy, z tym ,,sportem” związanych. Dlaczego więc nie wygrywasz częściej, kiedy grasz w pokera online?

Dlaczego nie wygrywasz częściej grając w pokera?

Powody, dla których przegrywasz częściej niż wygrywasz

Niektórzy zaczynają grę bez znajomości podstawowych zasad zabawy w pokera, jeszcze inni znają zasady, ale źle wybierają gry, lub też grają na zbyt wysokich stawkach, bez odpowiedniego przygotowania do tego (pamiętajcie o tym, że im wyższe stawki = tym lepsi będą wasi przeciwnicy). Jest też pewna grupa ludzi, która traktuje pokera całkowicie zabawowo, Ale my dzisiaj  skupimy się na tych, którzy chcą zarabiać na pokerze. Dość dużą grupę ludzi, która regularnie przegrywa, stanowią gracze którzy grają nałogowo, czasami uzależnienie od gry w poker online powoduje, iż po prostu po którejś próbie ,,odegrania się” gracz nie ma już czym się odegrać.

Pamiętajcie że to (prawie) zawsze wygrywa ten, który panuje nad sobą lepiej a nie gracz którego nerwy są na wodzy, bądź też nie mają doświadczenia. Tacy gracze nie potrafią kontrolować swojej gry. Każda wygrana motywuje ich do dalszego kontynuowania gry, tak samo jak każda przegrana, bo w końcu muszą się odegrać, w rezultacie sesje pokera potrafią przeciągać się przez długie godziny, co zazwyczaj kończy się ich porażką.

betclic polska nowy bonus cashback
Legalny bukmacher Betclic Polska – Bonus cashback 550 PLN

Jakie są trzy główne powody, dla których gracze przegrywają swoje rozgrywki?

Nie da się ukryć, iż gra w legalnego pokera online jest bardzo wciągającym zajęciem, jednakże jeśli chcemy na dodatek mieć z tego jakąś korzyść finansową, to nie powinniśmy popełniać następujących błędów:

– granie ,,emocjami” – Wielu niedoświadczonych graczy pokera po otrzymaniu idealnej ręki zaczyna się cieszyć i przestaje jasno myśleć. Szybko odbija się to na ich wynikach finansowych, z racji tego że każdy ,,zawodowiec”, będzie wiedział że trzeba w tym momencie pasować. Nigdy nie trać również cierpliwości przy grze, stawiając układy, którymi grać nie powinieneś.

– przewidywalność – Dotyczy to tych osób, którzy wcześniej wygrywali, grając z tymi samymi przeciwnikami, a teraz z nimi przegrywają. Jeśli grasz w prostolinijny sposób, to nie dziw się że twoi przeciwnicy cię rozszyfrowali, dlatego też od czasu do czasu zmień swoją strategię.

– brak znajomości podstaw-  Na szczęście podstaw gry w pokera jest się łatwo nauczyć. Wystarczy przeczytać kilka dobrych pokerowych poradników. W końcu jeśli nie masz dobrych podstaw z wiedzy teoretycznej, to trudno będzie Ci podejmować trafne decyzje w czasie rozgrywki.

Bonus od STS: Ten legalny bukmacher przygotował dla nowych graczy bonus 29 zł bez depozytu, w sam raz żeby przetestować nowe gry tego bukmachera. Bonus zostanie przyznany jeśli wpiszesz kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl. Bonus 29 zł zostanie dopisany po około 1h od rejestracji.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button