Jak najlepiej rozpocząć typowanie zakładów bukmacherskich?

Obstawianie zakładów na sport to na pewno bardzo emocjonujące przeżycie – w końcu wykorzystujemy nasze pieniądze do przewidzenia jakiegoś faktu – a jeśli zrobimy to źle, to te pieniądze stracimy.

Jak najlepiej rozpocząć typowanie zakładów bukmacherskich?

Od czego zacząć?

Jedno z pierwszych pytań, z którymi początkujący typer się spiera, to zapewne to, ile może wygrać na zakładach bukmacherskich. Dla nowych graczy, wysokość wygranej może wynieść maksymalnie nawet kilka tysięcy złotych. Najwyższe wygrane na zakładach bukmacherskich występowały oczywiście na zakładach AKO. Zakłady akumulowane popularne są ze względu na to, że istnieje dość niewielka szansa na wygraną, przez co kurs bazowy jest bardzo wysoki, lecz szansa na wygraną z takiego kuponu jest bardzo mała. W historii znane są jednak przypadki wygranych bardzo wysokich kursów. Przy niewielkiej inwestycji – szczęśliwcy zarobili naprawdę sporą ilość pieniędzy. Wysokość wygranej jest jednak uzależniona od wielu zmiennych, no ale czas opowiedzieć sobie o kursie. Kurs oznacza prawdopodobieństwo, z jaką bukmacher uważa że taki wynik będzie na danym wydarzeniu sportowym. Im niższy kurs, tym większa szansa na to, że prawdopodobnie taki będzie wynik. Im niższy kurs, tym niższa szansa, że to się wydarzy. Przejdźmy jeszcze na moment do marży bukmacherskiej, ponieważ jest to ważny temat, polega na tym, że jest to procent od danego zakładu, jaki bukmacher bierze dla siebie. Nie sądziliście chyba, że legalni bukmacherzy będą oferować wam zakłady za darmo, czyż nie? Ale oprócz tego – ważne jest to, aby nie wybierać bukmacherów z wysoką marżą i poświęcić kilka chwil na znalezienie takiego, który ma tą marżę jak najniższą.

sts bez depozytu online
sts bez depozytu online

Wybierz legalnego bukmachera

Gra u nielegalnego bukmachera może nas sporo kosztować – mimo iż wydaje nam się że w internecie jesteśmy anonimowi. Oczywiście zapewne nie będzie to za dzień, za miesiąc, bądź nawet i za kwartał – ale któregoś dnia może zapukać do nas fiskus z eskortą oraz zażąda od nas zwrotu wygranych przez nas pieniędzy – z nawiązką. Dlatego też, najlepiej jest grać u legalnego bukmachera – z racji tego że po nowelizacji ustawy o grach losowych z 2017 roku opadł już kurz, i w tym roku możemy obstawiać już u 18 legalnych firm bukmacherskich – co sprawia że wybór nie jest mały.

Wykorzystaj bonus bukmacherski

Tak naprawdę, to można cały czas być ,,początkującym graczem” u bukmachera. Pytacie się, jak to zrobić? To proste, wystarczy że założycie nowe konto u bukmachera, u którego jeszcze nie typowaliście, z racji tego że aktualnie na Polskim rynku jest ich aż 16 (i ta liczba cały czas rośnie). Jeśli jednak jesteśmy ,,nowi-nowi” (czyli wiecie, totalnie zieloni) to wybranie odpowiedniego bukmachera powinno być dla nas priorytetem. Taki bukmacher w końcu może nam zaproponować odpowiednie bonusy – takie jak na przykład freebet bukmacherski, zakład bez ryzyka, czy też zakłady bez depozytu. No dobrze, jak już wcześniej wspominaliśmy, możemy się zdecydować to założenie konta u trzech najlepszych bukmacherów, (po naszym głównym wyborze) dzięki czemu bonusy za rejestrację się potroją. Oczywiście nie jest to wcale nielegalny proceder – w końcu w naszym kraju mamy wolny rynek.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button