Jak obstawiać tenis ziemny u bukmachera?

Chociaż tenis jest bardziej przewidywalny niż inne sporty zespołowe, nie oznacza to wcale, że obstawia się go łatwiej. Jednakże aby ułatwić wam wygraną z bukmacherem na zakładach tenisowych, to dzisiaj przygotowaliśmy ten poradnik bukmacherski – specjalnie dla ciebie!

Jak obstawiać tenis ziemny u bukmachera?

Graj u kilku bukmacherów

W dzisiejszych czasach, gdy usługi ponad 20 legalnych bukmacherów są dostępne w Internecie, grzechem wydaje się ograniczanie tylko do jednego bukmachera. Dlatego lepiej zawsze rejestrować się u jak największej liczby bukmacherów, oczywiście o ile pozwala nam na to depozyt. W związku z tym mamy możliwość uzyskania maksymalnej kwoty środków z bonusu powitalnego i możemy korzystać ze wszystkich kursów bukmacherskich. W ten sposób Twoje szanse na ogranie bukmachera znacznie wzrosną!

sts bez depozytu online
sts bez depozytu online

Weź pod uwagę nawierzchnię na której będą grać

Faktem jest, że niewielka liczba graczy jest znakomita pod każdym względem jeśli chodzi o kort, bo w końcu każdy ma jakieś preferencje, prawda? Dlatego zanim zaczniesz obstawiać, sprawdź najnowsze wyniki wybranych graczy na każdym rodzaju boiska.

Pamiętaj o statystykach!

Ponieważ turnieje ATP, WTA i ITF rozegrały tysiące meczów w ciągu roku, jest nawet kilka bitew twarzą w twarz, które często mają miejsce w każdym sezonie. Oczywiście, czasami nawet niżsi gracze w tenisa są bardzo niekomfortowi w kontaktach z przeciwnikami o wyższej randze. Dlatego za każdym razem warto sprawdzać historię każdego gracza, aby uniknąć rozczarowania.

Tenis to sport, w którym trzeba być na bieżąco. Dlatego, jeśli chcesz z powodzeniem rozpocząć obstawianie na ten temat, powinieneś prowadzić dziennik zakładów i meczów. Potrzebujesz tylko zwykłych plików w arkuszu kalkulacyjnym. Oprócz wyników gry, zysków i strat, warto również nagrywać całą sytuację w grze – wystarczy kilka słów, aby uzyskać najważniejsze informacje. Z biegiem czasu otrzymasz prawdziwe kompendium wiedzy o tenisie, które przyda się do przewidywania następnej gry. Pamiętaj też, że legalni bukmacherzy udostępniają ci statystyki, które możesz zresztą wykorzystać do obstawiania zakładów online.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Spróbuj obstawiać tenis na żywo

Tenis na żywo nie tylko dostarcza emocji, ale także daje możliwość znalezienia interesujących rynków z wysokimi kursami. Oczywiście najlepiej byłoby, gdybyśmy jednocześnie mieli dostęp do meczów na żywo, abyśmy mogli stawiać zakłady w oparciu o warunki panujące na boisku. Ta rekomendacja skierowana jest głównie do prawdziwych fanów tenisa, którzy potrafią skutecznie analizować przebieg gry i wyciągać z niego wnioski. Dlatego też mimo iż tenis na żywo jest bardzo emocjonujący, zdecydowanie lepiej jest go obstawiać tylko kiedy masz odpowiednie doświadczenie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button