Jak obstawiać zakłady bukmacherskie – aby wygrać?

Obstawianie zakładów bukmacherskich jest często postrzegane jako sposób na to, aby szybko stracić wszystkie swoje pieniądze, a co gorsza – uzależnić się od hazardu. A czy tak jest naprawdę? To możecie sprawdzić – czytając nasz nowy artykuł!

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie – aby wygrać?

Legalny bukmacher cię nie oszuka

Mimo powszechnej opinii – legalni bukmacherzy nie oszukują swoich graczy. Tak naprawdę warto wybierać jedynie legalne firmy bukmacherskie, z tego powodu, że oprócz ciągłego wzroku fiskusa na karku, te firmy muszą posiadać odpowiednie dokumenty zaakceptowane przez nasze Ministerstwo Finansów do oferowania swoich usług w sektorze zakładów bukmacherskich. Dobra firma bukmacherska to również szeroka oferta zakładów sportowych, a co to dla nas oznacza? Przede wszystkim to – że będziemy mogli wybierać pośród najbardziej popularnych dyscyplin sportowych – jak i tych niszowych. Oprócz tego, na samym starcie można otrzymać ciekawy bonus powitalny – na przykład w postaci freebetu bez depozytu. A jeśli już o freebecie mowa – to…

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Wykorzystaj freebet bukmacherski do zdobycia doświadczenia

Doświadczenia nigdy za wiele. Jeśli my chcielibyśmy jednak wygrywać – a dopiero zaczynamy naszą przygodę z zakładami bukmacherskimi – to powinniśmy zdobyć odpowiednie dla nas doświadczenie względem typowania wyników – czyż nie? Świetnym sposobem na to są właśnie freebety bukmacherskie – ponieważ najczęściej, albo są one darmowe, albo też uaktywniają się po minimalnej wpłacie własnej (to zależy od firmy bukmacherskiej – szczegóły danej promocji zawsze są uwzględnione w regulaminie, który powinniśmy przeczytać) – dzięki nim możemy bez obaw obstawić nową dla nas kategorię sportową, bądź inny rodzaj zakładów bukmacherskich – który na przykład wcześniej nie obstawialiśmy. Dzięki właśnie tej opcji – nawet jeśli trafi nam się porażka, to tak naprawdę nic nie stracimy, a tylko zyskamy doświadczenie. Nie możemy też zapomnieć o wykonaniu jednej rzeczy – o której opowiemy za chwilę.

Analiza sportowa – nie ważne czy wygrałeś czy przegrałeś – zrób ją!

Tak, bez odpowiedniej analizy sportowej, nasze szanse na kolejną wygraną, z każdym obstawionym przez nas kuponem będą tylko i wyłącznie maleć. Stare, Polskie przysłowie mówi : ,,mądry Polak po szkodzie” – dlatego my też musimy wyciągać wnioski – z tego co poszło nie tak. Dlatego też, nieważne czy wygraliśmy, czy przegraliśmy nasz ostatni zakład – powinniśmy jak najdokładniej przeanalizować całe spotkanie, aby w miarę możliwości dowiedzieć się – co poszło nie tak.

Obstawiaj tylko pojedyncze zakłady!

 Na początku naszej ,,kariery” z zakładami sportowymi – powinniśmy skupić się na zakładach pojedynczych, ba nawet doświadczeni typerzy, którzy regularnie wygrywają na zakładach bukmacherskich obstawiają wyłącznie kupony pojedyncze. A dlaczego? To proste – w porównaniu z innymi dostępnymi kuponami szanse na zwycięstwo są naprawdę wysokie – wynoszą od 33 do 50 procent. Należy mieć oczywiście na uwadze, że bardzo wiele zależy od tego, jakie zdarzenie zdecydujemy się obstawić. 


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button