Jak typować boks? Poradnik bukmacherski 2021

Obstawianie zakładów bokserskich zwykle wiąże się z dużymi emocjami – w końcu nic w tym dziwnego, z racji tego że zwykle szanse na wygranie zakładu są jeden do dwóch, co jest bardzo atrakcyjne dla większości graczy. Jak więc typować zakłady na boks? O tym dowiesz się już za chwilę!

Jak typować boks? Poradnik bukmacherski 2021

Jaki jest cel zakładów na boks?

Oczywiście celem jest wyłonienie zwycięzcy. Zakłady dwudrogowe są najczęściej spotykane u legalnych bukmacherów Nie oznacza to jednak, że w meczu bokserskim nie można doprowadzić do remisu. Należy jednak pamiętać, że przyjęto zasadę, że w każdej rundzie sędzia ,,przydziela” punkty, które zmniejszają szansę na remis.

Sprawdź, jakim stylem włada dany zawodnik

Każda poważna analiza bukmacherska zaczyna się od określenia, jak każdy zawodnik będzie walczył. Charakterystyka danego stylu bokserskiego pozwala nie tylko przewidzieć wynik, ale także pomóc zdecydować, czy warto jest obstawić ten zakład. Przy określaniu stylu warto skorzystać z dostępnych statystyk, a zwłaszcza informacji o tym, jak zakończył się finałowy pojedynek wybranego przez nas zawodnika. Pamiętaj też o tym, aby sprawdzić formę danego zawodnika, ponieważ bokserzy zwykle uderzają i kopią przez całą grę, co może wpłynąć na wynik danego spotkania, jeśli na przykład jakiś zawodnik wcale nie trenował przed konfrontacją, podczas gdy jego przeciwnik ostro trenował przez ostatni miesiąc.

sts bez depozytu online
sts bez depozytu online

Sprawdź historię walk

W dzisiejszych czasach łatwo jest znaleźć szczegółowe informacje o ścieżkach kariery prawie wszystkich zawodników. Dzięki analizie możesz sprawdzić, z kim do tej pory twój zawodnik się zmierzył i jakie były wyniki tych pojedynków. Pamiętaj jednak, aby uważnie śledzić jego konkurencję. W końcu niespodzianki mogą zdarzyć się wszędzie – i na przykład taki mistrz świata może zostać pokonany przez doświadczonego boksera.

Większość z nas uważa, że najlepsi gracze nigdy nie przegrają, ale prawda jest taka, że liderzy rzadko przechwalają się, że nigdy nie przegrali żadnego spotkania. Jeśli chcesz skutecznie obstawiać zakłady na boks, to powinieneś wiedzieć, jak dochodzi do porażek nawet tych najlepszych bokserów. W końcu nawet i Mike Tyson nie wygrał 100% swoich potyczek, dlatego też ważne jest wzięcie pod uwagę możliwości porażki danego zawodnika.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nokauty

Każdy słyszał chyba o spektakularnych nokautach (przykładem może być nokaut Szpilki), które mogą całkowicie zmienić zasady gry, choć legalni bukmacherzy i tak przygotowali zakłady na również i takie sposobności. Mimo wszystko przy obstawianiu zakładów na boks warto jest śledzić, czy dany zawodnik nie ma jakiejś barwnej historii związanej z tym, że swoich przeciwników po prostu nokautuje – i na odwrót, ten co wygrywa grając ,,technicznie” może również w takiej konfrontacji wyjść lepiej – wszystko jednak zależy od tego, jak dobrze przeanalizujesz daną sytuację na ringu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button