Jak wygrywać na zakładach bukmacherskich?

Jak wygrywać na zakładach bukmacherskich?

Intryguje Cię to, jak można zarabiać naprawdę dobre pieniądze w bukmacherce? Czy jest to możliwe? Na szczęście tak. Już wiele osób się o tym przekonało. Aby jednak wygrywanie było możliwe, należy zadbać o kilka aspektów. Co się tutaj szczególnie liczy?

Dokładna analiza puszczanych kuponów to podstawa

Po zarejestrowaniu konta w jednej z legalnych firm bukmacherskich możesz np. obstawiać przeróżne wydarzenia sportowe. Dużo osób (szczególnie chodzi nam w tym momencie o początkujących) popełnia tutaj sporo błędów. M.in. grają praktycznie wszystkie dyscypliny. Poza tym obstawiają tak zwane taśmy. Oba te zachowania są niedopuszczalne. Jeśli chcesz wygrywać spore pieniądze, to musisz skoncentrować się tylko na określonym sporcie. Może to być np. piłka nożna i rozgrywki Premier League itp. Nie obstawiaj także pod żadnym pozorem taśm. Lepiej grać single albo duble. Ważne jest także to, aby bardzo dokładnie analizować obstawiane wydarzenia. Co się szczególnie liczy na tej płaszczyźnie? M.in. sprawdzenie ostatnich wyników. Musisz wiedzieć, w jakiej formie są konkretne kluby albo zawodnicy. Sprawdź, jak dane podmioty radzą sobie u siebie oraz w potyczkach wyjazdowych. W sporcie zawodowym liczy się każdy detal. Musisz też wiedzieć, czy np. konkretna drużyna piłkarska nie będzie osłabiona brakiem kluczowego strzelca itp. Trzeba zatem sprawdzać listę graczy kontuzjowanych oraz zawieszonych za kartki.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Możesz grać także typy innych graczy

Dobra analiza wymaga czasu. Poza tym trzeba wiedzieć, na czym skupić się w pierwszej kolejności. Uważasz, że jesteś jeszcze zbyt słabym typerem, aby grać swoje typy? A może najzwyczajniej w świecie nie masz czasu, aby samodzielnie dokonywać rzetelnej analizy? Czy to oznacza, że trzeba zrezygnować z obstawiania w firmach hazardowych? Na szczęście nie. Możesz bowiem zdecydować się na profesjonalne typy bukmacherskie od innych graczy. Warto je podzielić na dwie grupy. Płatne oraz darmowe. Są m.in. serwisy, na których gracze sprzedają swoje wskazówki. Możesz jednak zdecydować się na darmowe typy bukmacherskie, które są dostępne na forach o tej tematyce itp. Na skutek tego zaoszczędzisz pieniądze. Warto wybrać typy od graczy, którzy są m.in. doświadczeni i mają dobre opinie. Nie decyduj się na kogoś, kto dopiero (może podobnie jak Ty) startuje.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak jeszcze można wygrać bardzo dużo pieniędzy?

Spore pieniądze można wygrywać nie tylko na zakładach bukmacherskich. Warto także zainteresować się innymi możliwościami. Np. opinie o lotto online są bardzo dobre. Jeśli chcesz, to masz okazję zarejestrować konto i obstawiać numery Dużego Lotka, Mini Lotto itp. przez internet. W ten sposób zaoszczędzisz czas i pieniądze. Jeśli będziesz miał zaś trochę szczęścia, to wygrasz gigantyczne sumy. Na tyle duże, że Twoje życie od razu zmieni się o 180 stopni. Warto zaznaczyć, że np. w Dużym Lotku można zainkasować kilkadziesiąt milionów PLN (jeśli jest duża kumulacja). Przez internet można typować liczby dokładnie w tych samych grach, co w kolekturach stacjonarnych.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button