Jak zacząć z typowaniem zakładów online?

Typowanie zakładów online nie jest prostym zadaniem dla nowicjuszy, jednakże jeśli ktoś chce coś zrobić, i ma do tego motywację, to na pewno to osiągnie. Nie inaczej jest w przypadku osób, które podczas na przykład oglądania meczy, chcą poczuć dodatkowe emocje, związane z obstawianiem własnych pieniędzy u bukmacherów.

Jak zacząć z typowaniem zakładów online?

Wybierz odpowiednią firmę bukmacherską!

Na całe szczęście, Polskich bukmacherów jest coraz więcej, ponieważ na polskim rynku mamy teraz aż 18 legalnych bukmacherów u których możemy obstawiać zakłady sportowe,zakłady specjalne, oraz inne rodzaje typów, które sobie tylko zażyczymy (oraz będą w ofercie bukmacherskiej).

sts bez depozytu online
sts bez depozytu online

Zwróć uwagę, jakie bonusy na start możesz otrzymać

Zwykle są do bonusy sto procent od pierwszej wpłaty, lub darmowy zakład w postaci freebetu, czyli pieniądze za darmo na pierwszy zakład. Przy większości zakładów za darmo jest jednak prawie zawsze ten sam haczyk – musimy wpłacić odpowiednią sumę pieniędzy, aby móc taki bonus uzyskać. Jeśli już przejrzymy oferty kilku najlepszych firm bukmacherskich, najlepiej jeśli założymy konto u kilku z nich. Mądrym zagraniem jest też najpierw sprawdzenie, który bukmacher ma najwyższy kurs – a dopiero potem zakładanie u niego konta. Naturalnie, warto jest jeszcze zapytać naszych znajomych, może ktoś z nich już się zajmuje obstawianiem zakładów bukmacherskich, bądź poczytać o bukmacherce na forach internetowych. Jednak wiadomo, najważniejsze jest to, aby podjąć decyzję świadomie, po wcześniejszym sprawdzeniu poszczególnych ofert.

Jeśli nic nie wiesz o danym spotkaniu – to go nie obstawiaj

Dodatkowo też, obstawianie zbyt dużej ilości zakładów również nie jest dobrym pomysłem, ponieważ łatwo wtedy się pogubić i nie trudno wtedy przestać trzymać ręki na pulsie. Pamiętaj również o sprawdzaniu aktualnych promocji bukmacherskich. Najważniejsze jednak jest to, że musimy pamiętać, że każdy, nawet najlepszy typer w końcu przegrywa. Warto jest mieć to gdzieś z tyłu głowy, dzięki temu porażka będzie wtedy mniej bolesna. Pamiętaj o tym, że żaden zakład bukmacherski nigdy nie jest na sto procent wygrany – ale też żaden legalny bukmacher nie będzie stosować nieczystych zagrań, aby pozbawić swojego gracza wygranej.

Kończąc temat – na starcie na pewno będzie ciężko

W prostych słowach – gdy wiemy nieco więcej o zakładach bukmacherskich i oczywiście dopisze nam szczęście możemy liczyć na pozytywne rezultaty, a ilość pieniędzy zależy od kwoty jaką wpłacimy i kursu, jakim objęte było wydarzenie. Wracając na chwilę do kwestii legalności: zakłady bukmacherskie, jakimi powinien zainteresować się gracz to tylko ci legalni, a więc wszyscy, którzy sponsorują ligi, drużyny piłkarskie, występują w mediach lub na swojej stronie internetowej czy lokalu stacjonarnym, gdzie zamieszczają swój dowód na legalność swojej działalności o zatwierdzone przez nasze ministerstwo finansów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button