Jak zacząć z zakładami online? – Poradnik bukmacherski

Wiele osób ma wielkie trudności z tym, aby zacząć wygrywać na zakładach bukmacherskich – no chyba że jesteś zadowolony z niewielkich sum pieniędzy. Dlatego też dziś przygotowaliśmy ten poradnik, który pomoże wam zacząć obstawiać zakłady online!

Jak zacząć z zakładami online? – Poradnik bukmacherski

Nawet na początku – ustal sobie jakiś limit

Ogólnie wydaje się, że ma to niewiele wspólnego z dowiedzeniem się, jak obstawia się zakłady, ale odpowiedzialne granie dla dorosłych nakłada pewne ograniczenia na nasze konta – i to jest ważne. Jeśli chcemy obstawiać zakłady przez telefon, każda aplikacja ma funkcję „odpowiedzialnej gry”, czyli ustalony przez nas limit finansowania, którego nie wolno przekraczać. To bardzo dobre rozwiązanie, więc nie wydamy zbyt dużo pieniędzy na zakłady sportowe. Nie wolno nam zapominać, że zakłady sportowe obarczone są ryzykiem uzależnienia, które może zrujnować nam życie, dlatego warto ustalić miesięczny lub tygodniowy limit, aby ograniczyć potencjalne typy, na które możemy obstawiać każdego miesiąca. Jak wszyscy wiemy, każdy chce postawić bajońskie sumy, ale z drugiej strony musimy pamiętać, że nie każdy jest bardzo bogaty i też może sobie postawić ,,duże” zakłady.

Nie rejestruj się u bukmacherów bez licencji

Wiele osób nie wie, dlaczego tak naprawdę nie możemy obstawiać u zagranicznych bukmacherów. To proste – musimy pamiętać, że poprzedni polski system nie sprzyjał żadnej formie gier, dlatego też trudno jest znaleźć legalnego bukmachera. Jednak po upadku PRL sytuacja bardzo się zmieniła, tak naprawdę każdy obywatel RP może obstawiać tylko w rękach legalnych firm bukmacherskich posiadających certyfikaty Ministerstwa Finansów. Może ci się to wydawać bzdurą, ale warto spojrzeć na to z innej strony, na przykład w każdej niewygodnej sytuacji – na przykład buk nie chce wypłacić ci twojej premii – to możesz na niego nasłać fiskusa, a ten się w tańcu nie…  Dlatego pomimo tej pokusy lepiej obstawiać u legalnego polskiego bukmachera – tak, nasze środki będą bezpieczne.

sts bez depozytu online
sts bez depozytu online

Jeśli masz tego dość – to odpocznij na jakiś czas

Czasami zdarza się, że jeśli przegrasz zakład po zakładzie, nie będziesz już czuł, że to jest to, prawda? Jeśli nie masz motywacji, poświęć chwilę na przerwę lub zacznij przeglądać wydarzenia sportowe, w których ponownie obstawiamy, i spróbuj znaleźć moment, w którym popełniliśmy błąd w typie. Inną opcją, aby wyciągnąć wnioski z konkluzji, jest poproszenie ludzi o pomoc na forum bukmacherskim – wystarczy podać wszystkie informacje o kuponie – i cierpliwie czekać na odpowiedź. Oczywiście nie każda odpowiedź jest poprawna, ale mimo to spróbuj przeanalizować każdą odpowiedź – może uda Ci się uniknąć tej złej sytuacji w przyszłości. W końcu lepiej jest spojrzeć na takie kwestie obiektywnie, niż później żałować, prawda?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button