Jak zaplanować swoje zakłady na e-sport?

Aby zarabiać na e-sporcie, musimy włożyć w to zajęcie mnóstwo czasu, cierpliwości oraz serca. Naturalnie nie tylko w wypadku kiedy to chcemy zostać championem e-sportu, ale również wtedy, kiedy obstawiamy zakłady bukmacherskie, chociaż dla wielu osób to drugie jest właśnie łatwiejsze. Jak więc odpowiednio planować swoje typy na e-sport?

Jak zaplanować swoje zakłady na e-sport?

Zacznij od stworzenia planu

Pamiętaj o tym, że co nagle to po diable, dlatego też zdecydowanie najlepiej jest na początku usiąść, oraz stworzyć odpowiedni plan. W ten sposób nawet jeśli nam coś nie wyjdzie, to zawsze będziemy mogli wrócić do niego, przeanalizować daną sytuację, oraz to sprostować, dzięki czemu zwycięstwo prędzej czy później nam się przytrafi. Pamiętaj o tym, że szczęście również jest tu ważnym aspektem, i za bardzo nie da się tego kontrolować, więc nawet jeśli będziesz miał wszystko przygotowane perfekcyjnie, ale zabraknie ci odrobiny szczęścia – to możesz wiele stracić.

sts bez depozytu online
sts bez depozytu online

Jak wygrywać?

Osoby które regularnie wygrywają na zakładach posiadają mnóstwo doświadczenia w dyscyplinach, które typują. Niestety, ale taka jest prawda – jeśli chcemy zarabiać na bukmacherce, to musimy mieć odpowiednią wiedzę na temat e-sportu. Pierwsza zasada bukmacherki mówi – że powinniśmy obstawiać tylko te dyscypliny, na których się znamy. Obstawiając zakłady sportowe na przysłowiowe ,,hop-siup” nigdy nie przyniesie nam zysku. Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że obstawianie zakładów na e-sport nie jest łatwym zadaniem, dlatego też przed naszym pierwszym typem lepiej jest zagrać w tytuł, który chcemy później obstawiać, aby mieć niezbędną wiedzę, która przyda się nam do typowania naszych zakładów.

Ile można na takich zakładach zarobić?

Tak naprawdę wszystko zależy od postawionej przez nas kwoty i kursu obejmującego dane wydarzenie e-sportowe. Gracze o większym stażu posiadają swoje strategie, łączą poszczególne zakłady i promocje, aby zakład na ich kurs był jak najwyższy. Gdyby możliwe było przytoczenie konkretnej sumy pieniędzy jaką można wygrać, na pewno zakłady bukmacherskie na e-sport nie byłyby tak emocjonujące dla graczy, z racji tego, że musimy pamiętać że sama istota gry na zakładach polega na elemencie niewiedzy.

Pamiętaj o tym, że możesz wykorzystać swoje bonusy bukmacherskie

Przy tworzeniu nowego konta u danego, legalnego bukmachera możemy się spodziewać tego, że prawdopodobnie otrzymamy od niego atrakcyjny bonus na start. Jednakże zanim zaczniemy obstawiać za ten bonus – najlepiej jest przeczytać jego regulamin, ponieważ z bukmacherką nie jest lekko, jeśli nie przeczytamy zasad odnośnie bonusów, to najprawdopodobniej nie otrzymamy nic, po tym jak wygramy i będziemy chcieli wypłacić nasze środki. Założenie konta u kilku legalnych bukmacherów sprawi, że zgarniemy kilka różnych bonusów, przez co zminimalizujemy ilość pieniędzy jaką będziemy musieli wydać na zakłady bukmacherskie – dzięki czemu nawet jeśli przegramy nasz bonus, to strata będzie mniejsza – aniżeli obstawialibyśmy za własne, ciężko zarobione pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button