Koronawirus na jesieni a zakłady bukmacherskie – co warto wiedzieć?

Chińska pandemia po raz kolejny nas nie rozpieszcza, z tego powodu że każdego dnia notujemy wzrost zakażeń – niebezpiecznie też zbliżamy się do 10 tysięcy potwierdzonych zakażeń – jednakże co to oznacza dla zakładów bukmacherskich? O tym już za chwilę!

Koronawirus na jesieni a zakłady bukmacherskie – co warto wiedzieć?

Prawdopodobny ,,lockdown”

Nie ominiemy tego – mimo iż politycy zapowiadają, że nie będzie następnego lockdownu, to przy takim wzroście zakażeń raczej nie ma co im wierzyć – niestety, ale zapewne wrócimy do stanu kwietniowego, a to oznacza mniej więcej tyle, że żadne zawody sportowe (nawet te bez udziału publiczności) mogą się po prostu nie odbyć. Nic w tym dziwnego, chociaż z drugiej strony trzeba wziąć pod uwagę taką zależność – brak zawodów sportowych = brak zakładów bukmacherskich. To może oznaczać mniej więcej tyle, że niektórzy bukmacherzy znowu zawieszą swoją działalność, a marże bukmacherskie wzrosną, po to aby rekompensować straty. Koniec końców ten okres nie będzie najlepszy dla tych, co regularnie obstawiają zakłady bukmacherskie, ponieważ przyjdzie im się zmierzyć ze zmniejszoną ilością zakładów, które są o wiele dokładniej analizowane, tylko po to aby nie dopuścić do straty bukmachera.

sts bez depozytu online
sts bez depozytu online

Gorzej już być nie może?

Otóż niekoniecznie – pamiętajmy, że przed nami 1 listopada, więc na pewno – mimo prawdopodobnych restrykcji polacy będą chcieli jeździć masowo na groby. To tym bardziej przyśpieszy rozprzestrzenianie się tej choroby, a jak wiadomo – to pociągnie za sobą konsekwencję.

Zmiany

Niestety, ale nawet ty będziesz się musiał dostosować do aktualnie panujących warunków. Jeśli nie będziesz w stanie obstawiać swojej ulubionej dyscypliny sportowej, aby dalej typować, będziesz musiał pozyskać nowe informacje na temat tego, co będziesz obstawiał w ten chory okres. Jeśli twój bukmacher to na przykład STS, to masz szczęście, ponieważ jego oferta jest na tyle szeroka, że spokojnie znajdziesz coś dla siebie. Dajmy na to, Betgames STS, które na pewno będzie kontynuowane, z racji tego że odbywa się ono w studiu, bez udziału publiczności. Na czym to polega? Otóż to bardzo proste – Betgames STS to nic innego jak symulowane gry karciane – wygląda to mniej więcej tak, że w studiu siedzi krupier, a my przez transmisję na żywo widzimy całą rozgrywkę w pokera, bakarata czy wojnę. Niestety z racji obecnie funkcjonujących przepisów jedyne co możemy robić, to nie grać, ale jedynie oglądać transmisję, oraz obstawić wynik końcowy danego rozdania kart.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oczywiście nie jest to jedyna opcja, bo do wyboru również będą zakłady na e-sport. Z racji tego, że możemy nadal korzystać z dobrodziejstwa internetu, nie musimy się martwić, że któreś zawody e-sportowe zostaną odwołane, ale z drugiej strony będą się one zawsze odbywały teraz bez udziału publiczności. (do czasu zakończenia pandemii oczywiście).


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button