Który bukmacher lepszy? totolotek czy etoto?

Totolotek i eToto to dwie legalne firmy bukmacherskie oferujące swoje usługi na terenie Polski i posiadają zezwolenie Ministra Finansów. Która z tych firm jest lepsza? Czy będzie to legenda polskiego rynku bukmacherskiego, najstarszy bukmacher w kraju – Totolotek, czy może zwycięzcą okaże się młodszy, ale dynamicznie rozwijający się konkurent – eToto. 

etoto czy totolotek
Etoto czy Totolotek – który bukmacher jest lepszy?

Bonusy na start

Bukmacher eToto oferuje nowym graczom atrakcyjny bonus w postaci zwiększenia dwóch pierwszych depozytów. Za pierwszy depozyt potroją naszą wpłatę aż do kwoty bonusu w wysokości 100 zł, a druga wpłata zostanie podwojona i otrzymać możemy w ten sposób aż 900 zł. Oznacza to, ze wpłacając w sumie 950 zł otrzymujemy od bukmachera 1000 zł bonusu.

Totolotek natomiast gwarantuje swoim graczom bonus w postaci podwojenia pierwszej wpłaty aż do kwoty 1000 złotych, a w dodatku dostajemy 20 złotych za darmo w postaci Freebeta.

W pojedynku na bonus na start wygrywa nieznacznie Totolotek.

Promocje bukmacherskie

System promocyjny eToto opiera się przede wszystkim na freebetach, które możemy otrzymać w każdej kategorii raz w tygodniu. Kategorii jest cztery i dotyczą one konkretnych spotkań lub typów zakładów. Żeby dostać freebet, musimy przegrać kupon postawiony na dany typ zakładów.

W Totolotku znajdziemy natomiast ofertę Gram Grubo. Polega ona na zwiększeniu wygranej na kuponie o 14% po spełnieniu warunków jakimi są minimalny kurs na kuponie, minimalna stawka i rodzaj spotkań, które obstawiamy.

W tym wypadku oferta promocyjna eToto delikatnie wygrywa z tym co oferuje nam Totolotek.

Oferta i kursy 

eToto posiada bardzo rozbudowaną ofertę zakładów. Znajdziemy w nich wszystko co potrzebne, żeby dobrze się bawić przy obstawianiu kuponów. Niestety dużym minusem jest brak sportów wirtualnych. 

Totolotek posiada podobną ofertę jak eToto, z tą różnicą, że pozwala nam jeszcze na obstawianie wirtualnych sportów.

Kursy u obu bukmacherów są podobne.

W tej kategorii zwycięża zdecydowanie Totolotek. Jeśli jednak ktoś nie przepada za sportami wirtualnymi, możemy ogłosić remis.

Zakłady na żywo

Zakłady live to podstawa obecnego funkcjonowania bukmacherów. Nie ma już chyba żadnego, który nie posiadałby tej funkcji. 

Bukmacher eToto chwali się ponad 20 tysiącami dostępnych zakładów na żywo w miesiącu. Jest to naprawdę imponujący wynik.

Totolotek również posiada bardzo bogatą ofertę na zakłady live i z pewnością nie ma się czego wstydzić.

Obie firmy natomiast posiadają bardzo istotny minus. Zarówno Totolotek jak i eToto nie oferują swoim klientom transmisji na żywo nawet z najbardziej popularnych meczów. Do dyspozycji mamy tylko graficzną interpretację boiska.

Remis!

Strona internetowa i aplikacja mobilna

Strona internetowa u obu bukmacherów jest ładna i czytelna. Jedynym minusem jest duża ilość wyskakujących okienek z reklamą oferty zarówno w Totolotku, jak i eToto. 

W przypadku aplikacji mobilnej nieco lepszą usługę oferuje nam Totolotek, którego aplikacja wydaje się nieco bardziej dopracowana i stabilna.

Werdykt? – Nieco większy plus dla Totolotka.

Podsumowanie

Obaj bukmacherzy prezentują podobny poziom usług. W naszym pojedynku nieznacznie wygrywa Totolotek, ale jego młodszy konkurent jest tuż za jego plecami. Prawdopodobnie za kilka miesięcy jeśli utrzyma Etoto swoją formę to przegoni Totolotka.

Bukmacher

Znafca systemów bukmacherskie, dla niego żadne zakłady systemowe nie są tajemnicą, do tego opisy bukmacherów, legalnie działających w Polsce. Bonusy bez depozutu i darmowe promocje online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button