Który bukmacher online ma najwyższe kursy?

Każda osoba, która rozpoczyna swoją przygodę z bukmacherem online, szuka jak najlepszej oferty, która uwzględni najwyższe kursy bukmacherskie. Nie powinno to nikogo dziwić, wszak każdy chce mieć możliwość wygrywania jak największych sum. Stąd też częste pytania graczy o bukmacherów z najwyższymi kursami.

kursy u bukmacherów online
Jacy bukmacherzy w Polsce mają najwyższe kursy bukmacherskie?

Który bukmacher ma najwyższe kursy?

Ciężko znaleźć jednoznaczną odpowiedź na to pytanie. Dostępnych bukmacherów jest naprawdę sporo i każdy ma swoje wady i zalety – tak jest ze wszystkim. Nie da się wskazać jednego konkretnego bukmachera, który posiada najwyższe kursy na rynku i tylko u niego warto grać. Gdyby tak było, inni bukmacherzy mogliby równie dobrze przestać istnieć, a każdy z graczy przeszedłby do tej jednej konkretnej firmy, oferującej zakłady sportowe.

Najlepszą opcją bez wątpienia jest dokonywanie przeglądu oferty innych firm, dotyczących danego meczu czy pojedynku. Nie da się bowiem stwierdzić, który bukmacher oferuje najwyższe kursy za każdym razem, ale jest to możliwe w przypadku pojedynczego zakładu. Dlatego zaleca się posiadanie konta u kilku bukmacherów. Jeśli zauważymy, że zakład który chcemy obstawić ma znacznie korzystniejsze kursy u innego bukmachera, wystarczy, że się zalogujemy i postawimy grę właśnie tam. Dzięki temu możemy wygrywać jeszcze więcej pieniędzy.

sts kod promocyjny
Jaki kod promocyjny w STS? BETONLINE

Kursy bukmacherskie zwykle ciągle się zmieniają. Wystarczy, że kluczowy zawodnik dozna kontuzji i po kursach można zaobserwować, że drużyna, która do tej pory była spisywana na straty, zaczyna zyskiwać szanse na zwycięstwo. Jednak u każdego bukmachera może to wyglądać inaczej. Wtedy przydaje się kilka kont na różnych portalach, gdzie możemy wybrać najlepszy kurs dla danego spotkania.

Niektórzy bukmacherzy wychodzą temu naprzeciw i oferują możliwość negocjacji kursu, jeśli u konkurencji widzieliśmy lepszy. W Polsce ta praktyka dopiero się pojawia, jednak za granicą wielu bukmacherów oferuje opcję negocjowania kursów i jak na razie gracze bardzo to sobie chwalą.

Kursy bukmacherskie na żywo

Wiele bukmacherów oferuje również opcję obstawiania zakładów na żywo. Tego typu zakłady bukmacherskie dają wbrew pozorom bardzo duże pole manewru i doświadczeni gracze często z nich korzystają. Na przykładzie piłki nożnej – Barcelona rozgrywa mecz niszową drużyną z La Liga. Przed meczem Barcelona była stuprocentowym faworytem i kurs na jej wygraną był bardzo niski.

Jednak w trakcie spotkania Barcelona przypadkowo traci gola – wtedy jej kursy znacząco rośnie w górę – to okazja dla doświadczonych graczy, którzy wykorzystują okazję i obstawiają wygraną Barcelony na żywo. W ten sposób można szukać wysokich kursów na potencjalnie nieatrakcyjne pod względem typowania spotkania.

Podsumowanie

Szukanie dobrych typów bukmacherskich po jak najatrakcyjniejszych kursach to taka sama umiejętność jak każda inna. Wymaga co prawda nieco większego nakładu czasu, jednak efekty w postaci większych wygranych powinny być wystarczająco motywującym czynnikiem.

Tym samym nie istnieje jeden bukmacher, który ma za każdym razem najwyższe kursy. W zależności od dyscypliny, dnia i wielu innych czynników wysokie kursy możemy znaleźć w innych miejscach.

Bukmacher

Znafca systemów bukmacherskie, dla niego żadne zakłady systemowe nie są tajemnicą, do tego opisy bukmacherów, legalnie działających w Polsce. Bonusy bez depozutu i darmowe promocje online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button