Liga typerów z nagrodami

Czy istnieje w internecie liga typerów z nagrodami, które sąa atrakcyjne dla graczy? Rynek zakładów bukmacherskich cieszy się od lat dużą popularnością. Na przełomie wieku punkty bukmacherskie kilku wtedy działających bukmacherów przeżywały prawdziwe oblężenie. Bardzo długie kolejki – szczególnie w dni weekendowe – nie należały do rzadkości. Od kilku lat jest to mniej widoczne.

liga typerów z nagrodami
Gdzie można znaleźć ligę typerów z nagrodami?

Liga typerów – co można wygrać?

Powodów takiego stanu rzeczy jest kilka np. kontrowersyjna ustawa hazardowa która podwyższyła podatek od każdego zakładu z 10% do 12% co stanowi największe obciążenie dla gracza w Europie. Dodatkowo powstała możliwość legalnych zakładów bukmacherskich w Internecie – z którego skorzystała większość działających firm, a niektórzy z nowych graczy na rynku działają tylko w sieci. Dlatego też liga typerów z nagrodami to idealne rozwiązanie dla początkujących graczy, którzy dopiero zaczynają swoja przygodę w zakładach sportowych.

Powoli rynek powiększa się o kolejne podmioty a duża część grających przeniosła się do Internetu ze względu na wygodę, oszczędność czasu i liczne promocje. Z pewnością zmiana ustawy hazardowej spowodowałaby większą liczbę przedsiębiorstw chętnych do działalności jak i poprawiłaby sytuację samych grających – większy wybór, mniejszy lub nawet brak podatku, lepsze promocje. Już nie tylko Fortuna czy STS, ale również inni bukmacherzy próbują swoich sił w tym biznesie.

sts kod promocyjny
Jaki kod promocyjny w STS? BETONLINE

Ciekawą alternatywą do zakładów bukmacherskich w których w zdecydowanej większości przypadków ryzykuje się pieniądze – poza bonusami bez depozytu albo konkursami organizowanymi przez bukmacherów w różnych miejscach są ligi typerów. Taka rywalizacja jest organizowana na wielu stronach polskich i zagranicznych i cieszy się ona dużą popularnością. W większości wypadków nie są wymagane żadne depozyty/opłaty co sprawia że można bez niebezpieczeństwa straty gotówki podjąć współzawodnictwo z innymi osobami nawet z całego świata.

W lidze typerów można zarobić

Pule w ligach typerów – szczególnie takich w których reklamuje się wielu bukmacherów – są naprawdę wysokie co sprawia że liczba uczestników jest duża i można zasilić swoje konto znaczną kwotą. Tym bardziej że takie akcje są często organizowane cyklicznie na wielu różnych stronach internetowych (w tym na forach dyskusyjnych). Są one z reguły organizowane co miesiąc a przy najważniejszych imprezach sportowych takich jak Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata w głównych dyscyplinach, początek sezonów czy rund w najbardziej popularnych sportach ilość takiej rywalizacji jeszcze wzrasta a nagrody dla najlepszych osiągają nawet w tysiące złotych. Nie są tam potrzebne żadne kody promocyjne czy inne hasła.

Jeśli jakaś osoba jest biegła w językach obcych to ma szansę na udział w jeszcze większej ilości lig i konkursów typerskich. Tym bardziej jest to opłacalne gdyż w krajach m.in. skandynawskich, Wielkiej Brytanii, Niemczech czy USA kwoty nagród będą jeszcze bardziej znaczące szczególnie dla osób z mniej zamożnych krajów. W przeciwieństwie do zakładów za pieniądze koszty są tu zdecydowanie mniejsze. Jest to czas (szczególnie wtedy gdy trzeba w danym okresie przedstawić znaczną ilość swoich typów z analizami) i koszt prądu.

Podsumowując jest to bardzo ciekawa alternatywa do zakładów bukmacherskich wymagających depozytu w których istnieje ryzyko straty wpłaconych pieniędzy. Najlepsi są tu w stanie wypracować zaskakujące dla niewtajemniczonych osób kwoty pieniędzy czy nagrody rzeczowe.

Bukmacher

Znafca systemów bukmacherskie, dla niego żadne zakłady systemowe nie są tajemnicą, do tego opisy bukmacherów, legalnie działających w Polsce. Bonusy bez depozutu i darmowe promocje online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button