Lotto online – w jaki sposób możemy grać bez wychodzenia z domu?

Każdy Polak w swoim życiu chyba słyszał o lotto. Niestety, aby zagrać, do niedawna jedynym sposobem na to było udanie się do odpowiedniego punktu bądź sklepu, który taką usługę oferuje. Jednakże czy możemy już grać w lotto bez wychodzenia z domu?

Lotto online – w jaki sposób możemy grać bez wychodzenia z domu?

Kilka słów o lotto na początek

Na pewno sporo osób zastanawia się na starcie – ile można wygrać w Lotto online? Dokładnie tyle samo, co w przypadku tradycyjnych zakładów dokonywanych w kolekturach. Nie ma najmniejszego znaczenia, w jaki sposób postawisz swój kupon, czy w internecie czy stacjonarnie. Lotto nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za granie w internecie. Dzięki temu obstawianie jest nie tylko legalne i wygodne, ale też nic nas nie kosztuje (poza tym co obstawimy naturalnie).

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Jak grać w Lotto online?

Aby to uczynić, musimy wejść na oficjalną stronę ,,Gry.Lotto.pl”, następnie musimy zalogować się na swoje konto albo założyć je w kilka chwil, wybrać grę, następnie płacimy i gotowe!

Trzeba mieć na uwadze, że tylko na stronie podanej powyżej możliwe jest legalne granie w Lotto przez internet. Żadna inna forma nie jest zgodna z polskim prawem! Nie dajcie się nabrać na strony, które oferują pośrednictwo w różnego rodzaju grach liczbowych. Często oferują one “darmowe” kupony na start i tak dalej, ale nie ma to nic wspólnego z Totalizatorem Sportowym, a już na pewno nie można powiedzieć, by było to legalne działanie.

Jakie gry Lotto online znaleźć można na ich stronie?

Wybór nie wszystkich może zadowolić, ale na pewno nie da się powiedzieć, iż jest wyjątkowo mały albo tylko dla osób, które mają niewielkie wymagania. Każdy może na stronie Lotto postawić na starego “Dużego Lotka”, a także zdecydować się na postawienie kuponu w Multi Multi, Euro Jackpot czy Mini Lotto.

Lotto, czyli dawny Duży Lotek. Jak grać online:

  • Wybierz 6 z 49 liczb Na zakładzie może się znaleźć do 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje tylko 3 PLN.
  • Graj z Plusem. Dodanie tej opcji to 1 PLN.
  • Graj na wiele losowań albo subskrybuj kupon
  • Potwierdź zakup

Każdy rodzaj losowania ma swoje wady i zalety. W niektórych wygrywa się mniej, ale za to częściej padają rozstrzygnięcia, natomiast są też takie loterie, w których padają ogromne kwoty, ale trafienie ich jest naprawdę trudne.

Lotto mobile

Wszyscy, którzy dobrze przeczytali ten wpis, na pewno już wiedzą, iż granie w Lotto w internecie jest legalne. Mają też świadomość, że mogą postawić wiele zakładów i zrobić to wygodnie nawet na telefonie. Napisaliśmy też stronę, która jako jedyna może oferować usługi Totalizatora i z której zawsze trzeba korzystać, gdy chce się zagrać w “Totka”.

Zdrapki i nie tylko

Na pewno Lotto w internecie będzie się jeszcze zmieniało. Liczymy na to, iż wkrótce pojawi się jeszcze więcej opcji na stronie Totalizatora, a sama gra będzie jeszcze ciekawsza. Ciekawą opcją na pewno byłby zdrapki Lotto online. Problem w tym, że na ten moment nie wydaje się, by były one w planach. A szkoda, bo przecież wiele zagranicznych portali oferuje takie produkty i one także cieszą się bardzo dużą popularnością!

A co my sądzimy o Lotto online?

Na pewno jest to wygodny i szybki sposób na zabawę hazardową, co może sprawić nam dużo radości bez wychodzenia z naszego domu, szczególnie kiedy jest zimno bądź po prostu nie mamy ochoty na to, aby wychodzić do sklepu bądź innej instytucji, która taki rodzaj rozrywki może nam zaoferować.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button