Mecze na żywo i zakłady bukmacherskie – czy mają one coś ze sobą wspólnego?

Otóż dla tych niewtajemniczonych – zakłady bukmacherskie i mecze online mają ze sobą naprawdę wiele wspólnego. W końcu bez meczy online nie odbędą się żadne zakłady na nie, a bukmacherzy nie będą w stanie zarobić. Co prawda w drugą stronę na szczęście tak to nie działa, jednakże patrząc na to okiem laika, można uznać, że jedna dyscyplina jest zależna od drugiej. A skoro już jesteśmy przy meczach online – to jak je oglądać za darmo w internecie?

Mecze na żywo i zakłady bukmacherskie – czy mają one coś ze sobą wspólnego?

Oglądanie meczy za darmo w internecie może nie być najłatwiejszym zadaniem

Skoro jesteś zapalonym fanem piłki nożnej, to zapewne są takie mecze, na które czekasz przez cały tydzień, ale jednocześnie nie masz szans pojawić się bezpośrednio na stadionie ( w końcu koronawirus ci to skutecznie uniemożliwił). Masz wtedy kilka opcji na to, aby je obejrzeć. Oczywiście w przypadku korzystania z telewizji satelitarnej możemy znaleźć potencjalnie interesujące nas rozgrywki, jednakże musimy liczyć się z tym, że będziemy musieli w to zainwestować. Jeśli jednak nie będziemy chcieli inwestować w to rozwiązanie, to pozostaje nam jeszcze opcja rejestracji u bukmacherów. Co ciekawe, najlepsi bukmacherzy oferują swoim graczom mecze online totalnie za darmo! Co prawda niestety nie są to typowo transmisje takie jak na płatnym kanale sportowym, ponieważ legalni bukmacherzy nie mogą transmitować rozgrywek z Polskim komentarzem, jednakże lepszy rydz, niż nic, prawda? No dobrze, ale u którego legalnego bukmachera możemy pooglądać mecze online za darmo?

sts bez depozytu online
sts bez depozytu online

Mecze na żywo u bukmachera STS

U legalnego bukmachera STS zakłady na żywo znajdują się w osobnej zakładce „Zakłady na żywo” – więc nie będziesz musiał długo szukać. Aby uzyskać informacje o aktualnej grze, zobacz sekcję „Przegląd wydarzeń”. W „Kalendarzu” możesz przeglądać zakłady na żywo, które mogą zostać przez ciebie postawione w ciągu najbliższych kilku dni – firma bukmacherska STS każdego dnia zapewni ci setki gier sportowych z różnych dyscyplin. W „Szczegółowym widoku” znajdziesz szczegółowe informacje o trwającej rozgrywce i jej wizualizacji, a dla wybranej gry będzie ona również transmitowana na żywo. Transmisje na żywo STS są dla tego buka dużą przewagą nad konkurentami – są bardzo dobrej jakości i jest ich naprawdę dużo, przez co STS jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów, jeśli chodzi właśnie o proponowanie darmowych transmisji z meczy online.

Numer dwa na Polskim rynku bukmacherskim – czyli Fortuna

Jeśli jednak mamy jakieś obiekcje w stosunku do STS – to możemy skorzystać z oferty bukmachera Fortuna, który oferuje swoje transmisje w zakładce „Zakłady na żywo”. Możesz także obejrzeć gry, które nas interesują jako wizualizację komputerową, a niektóre gry również korzystają z wysokiej jakości transmisji na żywo. Każdego dnia Fortuna oferuje zakłady na żywo na setki gier sportowych – w tym mecze ekstraklasy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button