Najpopularniejsze metody płatności u bukmacherów

Dawniej, jeżeli chcieliśmy obstawić jakiś mecz trzeba było wyjść z domu i iść do punktu, gdzie przyjmowane były zakłady bukmacherskie. Dzisiaj jest zupełnie inaczej większość bukmacherów oferuje nam obstawianie meczów w Internecie bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Ważnym aspektem natomiast jest to w jaki sposób możemy zapłacić.

metody płatności
Najpopularniejsze u bukmacherów metody płatności

Okazuje się, że możliwości jest bardzo wiele, a co najważniejsze są one w pełni bezpieczne. Bukmacherzy chcą być bardziej dostępni dla swoich klientów, dlatego właśnie oferują nam wiele metod płatności. Tego typu transfer pieniędzy jest niezwykle korzystny dla bukmacherów.

Najczęściej wygląda to tak, że gracze mają możliwość doładowania swojego konta, a następnie w szybki sposób postawić zakład.

Najpopularniejszy jest szybki przelew bankowy

Najbardziej popularna metoda płatności u bukmacherów to błyskawiczny przelew bankowy. W tym przypadku pieniądze u bukmachera są w zaledwie kilka chwil i co najważniejsze jest to całkowicie darmowe. Co najważniejsze tego typu transakcje realizowane są przez cały rok niezależnie od tego czy jest to święto czy dzień powszedni.

Ponadto mamy możliwość płacenia kartami kredytowymi i debetowymi. Jest to rownie wygodna I bezpieczna metoda, a pieniądze szybko pojawiają się na koncie u bukmachera. Decydując się na tą formę płatności, musimy podać:

– rodzaj i numer karty,
– dane posiadacza karty,
– kod CVC.

Kolejna coraz mniej już popularna metoda to tradycyjny przelew bankowy. Polega to na wypełnieniu odpowiednich pól i przekazaniu środków na konto bukmachera. Jest to bardzo pracochłonna metoda, jednak nadal dostępna u większości bukmacherów.

Płatności u bukmacherów możemy również zrealizować przy użyciu specjalnego kodu BLIK, który generowany jest przez aplikację mobilną naszego banku. Kod, który wyświetli się na ekranie naszego telefonu należy wpisać w odpowiednie pole, a następnie potwierdzić płatność w aplikacji. Warto dodać, że jeszcze nie wszyscy bukmacherzy akceptują tę metodę płatności.

W dodatku warto wiedzieć, że istnieje coś takiego jak Skrill, czyli portfel elektroniczny, który wydaje się być idealnym rozwiązaniem dla typerów zakładów bukmacherskich.

Pieniądze na naszym bukmacherskim koncie pojawiają się w zaledwie kilka minut, a taki portfel możemy wykorzystać nie tylko do płatności internetowych, ale też mamy możliwość wyrobienia karty do bankomatu, dzięki czemu możemy płacić normalnie w sklepach stacjonarnych.

Cały proces zakładania konta jest bardzo prosty. Wystarczy tylko zarejestrować się, wykonać przelew ze swojego banku, a następnie możemy wpłacać pieniądze na konto bukmachera.

Ostatnia już metoda to Paysafecard. Jest to specjalny kod, który można kupić w większości sklepów. Przypomina on doładowanie telefonu. Wystarczy tylko wprowadzić go w odpowiednie pole, aby dokonać płatności u bukmachera. Jest to niezwykle wygodna metoda.

Jak widać w dzisiejszych czasach u bukmacherów jest spore pole manewru, jeśli chodzi o płatności. Metod jest na tyle dużo, że na pewno każdy jest w stanie wybrać tę najbardziej odpowiednią dla siebie. Podsumowując najpopularniejsze metody płatności to:

  • Szybki przelew bankowy (np. PayU)
  • Karta kredytowa
  • Portfele elektroniczne np. Skrill, Neteller
  • Paysafecard

Bukmacher

Znafca systemów bukmacherskie, dla niego żadne zakłady systemowe nie są tajemnicą, do tego opisy bukmacherów, legalnie działających w Polsce. Bonusy bez depozutu i darmowe promocje online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button