Pewne typy bukmacherskie za darmo

Marzeniem każdego bukmachera jest mieć dostęp do typów bukmacherskich, które dadzą mu wygrać naprawdę grubą kasę. Najlepiej jeszcze, by wszystkie wchodziły, żeby w ogóle nie narażać się na straty. Niestety, sport jest zupełnie nieprzewidywalny i nigdy nie wiadomo czy pewniak nie będzie miał akurat słabszego dnia. W związku z tym nie ma, niestety, czegoś takiego jak pewne typy bukmacherskie.

darmowe pewniaki
Pewniaki to pewne typy bukmacherskie?

Pewniaki zawsze skutecznymi typami?

Każdy gracz szukał kiedyś zapewne stron z pewniakami, które pozwalałyby zarobić jak najwięcej. Niestety w sieci znajdziemy wiele osób, które oferują pewne płatne typy bukmacherskie, które w rzeczywistości okazują się tak słabe, że nic za ich pomocą nie wygramy, a w dodatku zmarnujemy pieniądze na zakup takowych.

Nie ma szans na to, by przewidzieć wyniki wszystkich spotkań. Ostateczny rezultat jest zależny od tak wielu zmiennych, że nie istnieje realna szansa, by wszystko potoczyło się po naszej myśli. Istnieje jednak sposób na to, żeby przekształcić nasze wysiłki w sukcesy za każdym razem. Niestety, przy obecnie obowiązującej ustawie bukmacherskiej nie ma praktycznie na to szans, gdyż podatek jest zbyt duży, by liczyć na tak wielka pomyłkę operatorów zakładów wzajemnych. Przyjrzyjmy się jednak temu, w jaki sposób można zarabiać korzystając z kilku stron bukmacherskich.

sts kod promocyjny za darmo
Jaki kod promocyjny w STS? BETONLINE

Czym są surebety?

Surebety to zakłady, w których możemy postawić każdą możliwą opcję, a i tak skończymy na plusie. Brzmi jak coś niemożliwego? Może, ale nie da się ukryć, że surebety istnieją naprawdę, a niegdyś wiele osób skutecznie zarabiało obstawiając tylko takie zakłady.

Surebety opierają się na czysto matematycznych obliczeniach i różnicach w kursach na te same spotkania pomiędzy typami. W przypadku surebetów nie ma możliwości przegrania, a nasze wygrane zależą od tego ile obstawimy. Nie ma możliwości utraty żadnych pieniędzy więc możemy stawkować bez strachu. Pytanie tylko jak rozpoznać surebeta? 

W celu wytłumaczenia tego zagadnienia musimy całkowicie zrezygnować z podatku, gdyż wprowadzi to tylko zbędne zamieszanie. Wyobraźmy sobie sytuację, w której mamy do czynienia z zakładem dwudrogowym np. na mecz tenisa. Zawodnik A jest faworytem i kurs na niego u jednego z bukmacherów np. PZbuk wynosi 1,82, patrzymy na to co wystawili inni bukmacherzy i zauważamy, że jedna z firm zupełnie nie doceniła drugiego zawodnika i kurs na niego to aż 2,50. Wystarczy chwila obliczeń, żeby zauważyć, że niezależnie od tego co obstawimy, będziemy na plusie.

Załóżmy, że chcemy postawić w sumie 100 złotych. Jeśli obstawimy na pierwszego zawodnika 57,87 zł to będziemy mogli wygrać 105,32 zł. Obstawiając na jego przeciwnika u drugiego bukmachera np. STS musimy postawić 42,13 zł, żeby wygrać 105,33 zł. Zaraz, zaraz – w obu przypadkach wygrywamy więcej niż stawiamy. No to nie ma na co czekać – obstawiamy i niezależnie od tego jak skończy się spotkanie, wzbogacimy się o co najmniej 5,32 zł.

Niestety, obowiązujący obecnie 12% podatek sprawił, że znalezienie tego typu zakładów stało się praktycznie niemożliwe. Zdarzało się bowiem, że bukmacherzy pozwalali nam w bezpieczny sposób wygrać parę % całkowitej stawki, ale rzadko kiedy zdarza się, że różnice w kursach były aż tak duże, by opłacało się to robić także z podatkiem.

Kolejnym problemem związanym z surebetami jest to, że jeśli grywało się je regularnie, bardzo łatwo było zostać zablokowanym przez bukmacherów, gdyż żadna z firm nie wspierała tego typu działania. Mogło się więc okazać, że na jednej ze stron postawiliśmy już kupon na drużynę, a druga przywitała nas napisem, że zostaliśmy zlimitowani i nie możemy zagrać zakładu za więcej niż dwa złote. Dużym problemem było też to, że bukmacherzy potrafili czasami wycofać dane zdarzenie, jeśli odkryli, że gracze rozgrywali na nim surebety. Zostawało się wtedy na lodzie z jednym rezultatem obstawionym u pierwszego bukmachera i zwróconą stawką u drugiego.

Co, jeśli nie surebety?

Pomijając surebety, nie ma możliwości trafienia na pewne typy bukmacherskie, które będą wchodzić za każdym razem. Musimy więc skupić się na dokładnej analizie każdego spotkania i liczyć na szczęście, a w końcu bukmacherka zacznie nam przynosić zyski. 

Bukmacher

Znafca systemów bukmacherskie, dla niego żadne zakłady systemowe nie są tajemnicą, do tego opisy bukmacherów, legalnie działających w Polsce. Bonusy bez depozutu i darmowe promocje online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button