Pewniaki bukmacherskie – czy warto z nich korzystać?

Czym są darmowe typy bukmacherskie? Wielu graczy często lubi z nich korzystać, na dodatek cenią sobie oni witryny, które takie też typy udostępniają. Dzisiaj przedstawimy wam, czym są pewniaki bukmacherskie, i czy warto z nich korzystać!

Pewniaki bukmacherskie – czy warto z nich korzystać?

Pewniaki – czym one są?

Pewniaki bukmacherskie nie są niczym innym jak próbą przewidzenia wyników spotkania danej dyscypliny sportowej, przez osoby (zazwyczaj) które znają się w tym temacie. W sieci można znaleźć propozycje bukmacherskie z cieszących się dobrą opinią witryn, co gwarantuje mniej więcej ich trafność. W dzisiejszych czasach nie jest trudno znaleźć szczegółowe statystyki dotyczące nawet tych najbardziej egzotycznych lig świata. W Polskiej sieci również istnieją serwisy z typami bukmacherskimi, na których znani typerzy z dobrymi opiniami dzielą się analizami, przemyśleniami i swoimi “pewniakami”. Poniżej podajemy kilka takich stron, które według opinii samych graczy są obecnie najlepsze:

– https://betonline.net.pl – najstarszy serwis z typami w Polsce

– https://typydnia.net.pl –  typy dnia z piłki nożnej, tenisa, siatkówki

– https://volley24.pl – najlepsze w Polsce typy bukmacherskie z siatkówki

– https://virtualbet.pl – analizy esportowe, wysoka skuteczność typów

– https://tennispicks.info – typy tenisowe od konkretnego typera

betclic polska nowy bonus cashback
Legalny bukmacher Betclic Polska – Bonus cashback 550 PLN

Czasami nawet nie potrzebujemy czyichś typów, aby łatwo dostrzec, która drużyna jest aktualnie w dobrej formie i może pochwalić się zawodnikami na najwyższym poziomie, jednakże potwierdzenie naszych przemyśleń może sprawić, iż będziemy w stanie postawić więcej. Zawsze powinniśmy brać pod uwagę takie fakty, jak na przykład iż gospodarze eliminacji otrzymują niepisany handicap etc. Gorzej dla nas, że podczas nadchodzącego  Euro gospodarzy mamy wielu i trzeba zawsze dobrze sprawdzać, gdzie odbywają się konkretne spotkania.

Jak obstawiać przy pomocy pewniaków?

Przede wszystkim – nigdy nie bądź pewien na sto procent przy obstawianiu pewniaków – zawsze analizuj i to nawet taki mecz, w którym wszystko na pierwszy rzut oka wydaje się jasne. Licz się z tym, że zawsze możesz z legalnym bukmacherem przegrać, w końcu każdy pewniak może obrócić się przeciwko tobie. Zawsze sprawdzaj czy akurat ten pewniak ci się opłaci, niekiedy zagranie jakiegoś typu jest w ogóle nieopłacalne w stosunku do ryzyka. Opieraj się na własnych przemyśleniach oraz strategiach – nigdy nie bierz do siebie wszystkiego, co przeczytasz na forach internetowych.

Nie zawsze da się wygrywać przy użyciu pewniaków

Nawet najlepszym zdarzają się wpadki i nawet oni są świadomi tego, iż nie są doskonali. Dobrze jest o tym pamiętać. W przeciwnym wypadku można dość szybko się rozczarować. Przestrzegamy też przed stronami, które oferują pewniaki VIP oraz płatne typy na każdy dzień. Zazwyczaj tego rodzaju portale chcą jedynie wyłudzić pieniądze, a same posiłkują się stronami dostępnymi za darmo – czy to w Polsce, czy poza nią. Pewniaki bukmacherskie to dobry sposób na to, żeby posiłkować się dodatkowymi informacjami przed postawieniem naszego kuponu, jednakże zawsze powinniśmy pamiętać o tym, że to tylko prognozy – główna decyzja należy zawsze do nas.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button