Pewniaki i zarządzanie budżetem w zakładach sportowych

Gdy już zaczęliśmy swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi i posiadamy już na ich temat podstawową wiedzę, warto być świadomym pewnych podstawowych błędów jakie czasami popełniamy. Jednym z nich jest obstawianie pewniaków, jednak trzeba sobie szczerze powiedzieć, że takie zakłady nie istnieją.

zakłady sportowe
Czy pewniaki to dobry interes w zakładach bukmacherskich?

Czy pewniaki na pewno są dochodowe?

Dlaczego takie zakłady są stawiane przez bukmacherów? Po pierwsze, aby podbić łączny kurs zakładu akumulowanego. Kolejny powód to zniwelowanie podatku 12% oraz próba postawienia odpowiedniej ilości zakładów na kuponie w celu skorzystania z danej oferty specjalnej, którą przygotował bukmacher.

Dlaczego „pewniaki” nie istnieją? Odpowiedź jest prosta. Nie ma takiego wydarzenia sportowego, w którym zwycięzca jest pewny. Zawsze może zdarzyć się jakaś niespodzianka. Przytrafiają się one nawet najlepszym drużynom na świecie. Zatem tworząc kupon z tego typu zakładów zwiększamy tylko teoretycznie swoje szanse na wygraną, ponieważ ryzyko porażki jest tak samo wysokie.

Dlatego warto wiedzieć, że nie jest to tak do końca opłacalne. Zakładając konto u danego bukmachera warto przynajmniej w pewnym stopniu dowiedzieć się jakie typy zakładów są tam dostępne oraz jak to wszystko działa.

Tak zwane pewniaki szukam na forach bukmacherskich jak betonline.net.pl, czasami cos tam się znajdzie ciekawego.

użytkownik forum BetOnline

Zawsze nowy gracz już na samym początku chciałby wygrywać wielkie pieniądze. Do tego, jednak potrzebne jest trochę doświadczenia. Aby zacząć wygrywać trzeba przede wszystkim odpowiednio myśleć i stopniowo zwiększać swój kapitał startowy.

Myśląc o wygranych w zakładach bukmacherskich na samym początku powinniśmy skupić się na dyscyplinie, która jest nam najbardziej znana i poświęcić bardzo dużą ilość czasu na analizę wyników oraz statystyk.

Co jeśli przegram?

W tej branży porażka to też część całej rywalizacji i należy być świadomym, że prędzej czy później na nastąpi. Wtedy przede wszystkim powinniśmy dokładnie przeanalizować co jest powodem porażki i wyciągnąć z tego odpowiednie wnioski. Ponadto musimy nauczyć się odpowiednio panować nad budżetem.

Pierwsza czynność przed postawieniem zakładu to złożenie depozytu. To właśnie od jego ilości w dużej mierze zależy to czy odniesiemy sukces czy też nie. Ważne jest to, aby na zakłady bukmacherskie przeznaczyć odpowiednią kwotę, czyli taką, która w przypadku porażki nie zaważy na naszym budżecie domowym, a jej strata nas nie zaboli.

Całym kapitałem trzeba odpowiednio zarządzać. Najlepiej jest ustalić sobie konkretną kwotę jaką chcemy przeznaczyć na każdy zakład. Ważne jest, aby nie była to zbyt wysoka kwota, ponieważ zagwarantuje nam to niskie ryzyko bankructwa. Niezwykle ważne jest trzymanie się zasad ustalonych na samym początku.

W przypadku porażki nie powinniśmy chcieć za wszelką cenę jak najszybciej się odegrać, gdyż może się to obrócić przeciwko nam. Dzisiaj postawienie zakładu to bardzo prosta sprawa, natomiast dużo trudniejsze jest uzyskiwanie stałych zysków w tej branży. Ważne jest, aby umieć połączyć wszystkie cechy, o których była mowa powyżej. Wtedy nasze szanse na wygraną podniosą się.

Bukmacher

Znafca systemów bukmacherskie, dla niego żadne zakłady systemowe nie są tajemnicą, do tego opisy bukmacherów, legalnie działających w Polsce. Bonusy bez depozutu i darmowe promocje online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button