Pierwszy kupon – co warto wiedzieć?

Pierwszy kupon – co warto wiedzieć?

Zawsze pierwsza wykonywana przez nas czynność jest najtrudniejsza. Potem wszystko wydaje się już zdecydowanie prostsze. Tak samo jest z zakładami bukmacherskimi. Trochę martwisz się, jak to wszystko będzie? Zupełnie niepotrzebnie! Skorzystaj z naszego poradnika i dowiedz się wszystkich kluczowych informacji!

Dlaczego warto grać single lub duble?

Zasadniczo eksperci rekomendują młodszym typerom po fachu, by ci nie szarżowali zbyt mocno właśnie w tym momencie. O co tutaj jednak dokładnie chodzi? O to, by nie grać np. taśm. Są to natomiast kupony, które można rozgrywać u legalnych bukmacherów, które składają się nawet… z kilkudziesięciu wydarzeń. Pamiętaj, że musiałoby wszystko Ci się sprawdzić, byś finalnie wygrał pieniądze w podmiocie hazardowym. Jest to mało prawdopodobne. Nie ma tutaj niestety wielkich szans na powodzenie. O wiele większe prawdopodobieństwo uzyskania wygranej jest w przypadku grania singli albo ewentualnie dubli. Czym cechuje się taka taktyka? Singiel to pojedyncze wydarzenie na kuponie. Z kolei duble to dwa takie typy. Jeśli będziesz typować właśnie w ten sposób, to masz o wiele większe szanse na regularne notowanie wiktorii w firmach bukmacherskich.

sts bez depozytu online
sts bez depozytu online

Jakie sporty wybierać?

Sprawę optymalnej liczby zdarzeń na jednym kuponie mamy już wyjaśnioną. Teraz czas na kolejne istotne aspekty. W tym gronie jest na pewno kwestia dotycząca wyboru dyscypliny. Najlepiej typować to, czym na co dzień się interesujesz. Jeśli założyłeś konto w firmie bukmacherskiej, bo kochasz futbol, to stawiaj zakłady z piłki nożnej itd. Im węższa specjalizacja, tym lepiej. Czasami warto zatem wybrać np. obstawianie tylko Premier League albo Bundesligi itd. Dlaczego? Musisz być ekspertem od danej dziedziny, by wygrywać pieniądze. Pamiętaj, że bukmacher to bardzo trudny rywal. Aby systematycznie triumfować w zakładach bukmacherskich trzeba dokładnie znać kluby, zawodników, trenerów, ich preferowane strategie itd. Dobrze byłoby też mieć świadomość tego, jaka jest np. sytuacja finansowa danego teamu itp. Im więcej informacji, tym lepiej. Wszak dzięki temu łatwiej jest oszacować potencjał konkretnej drużyny itd. Tak samo jest oczywiście z innym sportami.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak zagrać premierowy kupon?

Sam proces obstawiania jest bardzo prosty do wykonania – możesz poczytać o tym w dowolnym poradniku bukmacherskim. Chcesz to zrobić w punkcie stacjonarnym? Wiedz, że każde wydarzenie jest zdefiniowane poprzez konkretny numer. Musisz go wpisać (np. na karteczce), a obok dodać swój typ. Jeśli grasz na gospodarzy, to trzeba zaznaczyć 1. Remis to x, a wygrana gości to 2. Na koniec trzeba też wpisać stawkę. Jeśli jeszcze do końca nie wiesz, jak to wszystko okiełznać, to zawsze możesz poprosić o pomoc osoby, które na co dzień przyjmują zakłady w punktach stacjonarnych. Jak zaś obstawiać w firmach hazardowych online? Sprawa jest jeszcze prostsza. Musisz jedynie wybrać z oferty to, co Cię interesuje. Następnie trzeba kliknąć na konkretny typ. Może to być wygrana gospodarzy, over 2,5, triumf gości itd. Potem musisz określić, za ile chcesz zagrać konkretny kupon. To wszystko w tym temacie.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button