Porady dla doświadczonych graczy zakładów bukmacherskich

Czym charakteryzuje się dobry gracz zakładów sportowych? Na pewno pokorą, z racji tego iż zdaje sobie on z tego sprawę, że każdego dnia można dowiedzieć się czegoś nowego, czy to chodzi o typowanie zakładów bukmacherskich, czy też o ciekawych promocjach z tego właśnie sektora rynku hazardowego. Lecz my dziś nie o tym – teraz zajmiemy się najlepszymi poradami dla doświadczonych graczy zakładów bukmacherskich!

Porady dla doświadczonych graczy zakładów bukmacherskich

Zamiast zakładów akumulowanych – obstawiaj single!

Naturalnie większość doświadczonych typerów o tym wie, że największą szansę na wygraną mają obstawiając zakłady pojedyncze, ponieważ jest to, przy wybranych rodzajach zakładów – od 33% aż do 50% prawdopodobieństwa na zwycięstwo. Przy zakładach akumulowanych ta szansa jest statystycznie tak mała, że nawet szkoda o niej pisać. Wystarczy wspomnieć, iż porównać ją można do trafienia ,,dychy” w totolotka… Jednakże zakłady akumulowane mają swoje plusy, ponieważ wystarczy iż wykorzystamy do obstawiania ich aktualne promocje bukmacherskie, a być może i przy dużym szczęściu, te typy dadzą nam ,,jakąś” wygraną. Pamiętajmy jednak o tym, że główną dla nas kwestią powinno być mimo wszystko obstawianie zakładów pojedynczych.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Załóż konto u innego bukmachera

Założenie konta u kolejnego, legalnego bukmachera może poskutkować u nas otrzymaniem bonusu bukmacherskiego dla ,,nowych” graczy – dzięki czemu będziemy w stanie typować zakłady sportowe za pieniądze bukmachera, nie mówiąc jeszcze o tym, że być może ta firma bukmacherska będzie w stanie nam zaoferować zakłady na dyscypliny sportowe, które nasz pierwotny wybór nie oferuje, więc na pewno jest to kolejny plus, który powinniśmy wziąć pod uwagę.

Korzystaj z for bukmacherskich o odpowiedniej renomie!

Fora bukmacherskie to świetny sposób na to, żeby dowiedzieć się nowych rzeczy o interesujących nas zakładach na sport, bądź też o naszych ulubionych drużynach, ponieważ na takich forach czasami ,,przesiadują” osoby związane ściśle z danym sportem, przez co czasem można dowiedzieć się całkiem interesujących rzeczy odnośnie danego sportu, które mogą zmienić nasz ,,światopogląd” przez co nasz typ może dramatycznie się zmienić. Jednakże jeśli chodzi o fora bukmacherskie, to powinniśmy również uważać na osoby, które nie mają co do nas najlepszych zamiarów, z racji tego że nigdy na takich forach nie brakuje naciągaczy.

Zadbaj o odpowiednie ,,znajomości”

Przez znajomości w świecie bukmacherki możemy naprawdę osiągnąć wiele i nie mowa tutaj wcale o gangsterach czy mafii, ale po prostu ludzi, którzy na przykład lubią przesiadywać w stacjonarnych punktach bukmacherskich – zazwyczaj są to osoby starsze, które mają mnóstwo czasu na to, aby obstawiać zakłady bukmacherskie, przez co naprawdę się wyspecjalizowały w tym temacie, dzięki czemu ich typy są prawie zawsze udane. Przyjaźń bądź nawet kolegowanie się z takimi osobami może mieć naprawdę bardzo pozytywny wpływ na nasze typy, przez co zaczniemy wygrywać po prostu więcej.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button