PZbuk Polski bukmacher internetowy

PZBuk to bukmacher internetowy, który nie posiada jeszcze dużego doświadczenia na rynku zakładów wzajemnych. Mimo tego, udało mu się zgromadzić już dość szerokie grono klientów. W czym tkwi sukces tej firmy? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule. Prześledzimy w nim najważniejsze elementy jego oferty. Zapraszamy serdecznie do lektury!

PZbuk Polski bukmacher internetowy
PZbuk Polski bukmacher internetowy

Zarejestruj się w PZBuk z kodem i zyskaj!

PZBuk jest nowym bukmacherem na polskim rynku – funkcjonuje on od 2018 roku. Mimo tego, że działa on od stosunkowo krótkiego czasu, to umożliwił już swoim klientom korzystanie z kodów promocyjnych w trakcie procesu rejestracyjnego. Dzięki temu można uzyskać szereg korzyści. Kod można wymienić na 20000 punktów gracza. Je z kolei można wymienić na bonus bez depozytu, którego wysokość będzie wynosiła 10 złotych.

Jak zatem wpisać kod rejestracyjny? Jest to bardzo proste. Przechodzimy do formularza VIP. Tam poszukujemy pola kod bonusowy. Zaznaczamy je i wpisujemy posiadany przez nas kod promocyjny BETONLINE. Wpisanie kodu promocyjnego bardzo się opłaca, ponieważ nasza oferta na powitanie w PZBuk będzie o wiele bardziej atrakcyjna – otrzymamy nie tylko standardowe 50 zł na darmowy zakład, ale także 10-złotowy freebet. Zachęcamy gorąco do rejestracji w PZBuk przy użyciu kodów rejestracyjnych!

sts kod promocyjny za darmo
Jaki kod promocyjny w STS? BETONLINE

Promocje u bukmachera PZBuk na początek

Ilość promocji, jaką ma w zanadrzu bukmacher PZBuk dla początkujących graczy, nie jest zbyt imponująca. Tak naprawdę nowi gracze mogą skorzystać wyłącznie z jednej promocji tego typu. Jest nią darmowy zakład na 50 złotych. Sprawdźmy zatem, jakie są warunki tej promocji.

Darmowy zakład 50 złotych

Jedyna oferta powitalna dedykowana nowym graczom w PZBuk. Aby móc z niej skorzystać, trzeba najpierw się zarejestrować. Później trzeba zagrać zakład za minimum 50 złotych, którego kurs minimalny będzie wynosił 2,0. Dzięki temu przy kolejnym zalogowaniu na nasze konto bukmacherskie w zakładce „Darmowy zakład” otrzymamy możliwość obstawienia darmowego zakładu wielokrotnego, którego wartość również będzie wynosiła 50 złotych, a kurs minimalny także będzie musiał wynosić 2,0.

Warto pamiętać o tym, że tym bonusem nie trzeba dodatkowo obracać. Oprócz tego należy zwrócić uwagę na fakt, że przytłaczająca większość polskich legalnych bukmacherów online ma dla swoich klientów o wiele lepsze oferty na start. Bukmacher PZBuk z całą pewnością powinien wziąć z nich przykład i przemodelować swoją ofertę tak, aby bardziej usatysfakcjonować graczy zaczynających swoją przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich.

Promocje tymczasowe u bukmachera PZBuk

Niestety, mocno zawiodą się typerzy, którzy liczą na to, że PZBuk organizuje bardzo często promocje tymczasowe. Wręcz przeciwnie – w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy tylko raz zdarzyło mu się zorganizować taką akcję. Wówczas były to darmowe zakłady na imprezę Australian Open. Jeśli porównamy PZBuk z chociażby Totalbetem, to ten drugi bukmacher z pewnością wypadnie o niebo lepiej. PZBuk powinien zainwestować także w większą ilość promocji tymczasowych. Zdarzają się również tacy bukmacherzy, którzy organizują swoja promocje tymczasowe nawet kilka razy w miesiącu. 

Na pocieszenie możemy dodać, że bukmacher PZBuk organizuje jedną promocję stałą. Jest to Kombodoładowanie. Poniżej tłumaczymy, na czym polega ta atrakcyjna promocja.

Kombodoładowanie – warunki akcji promocyjnej

Kombodoładowanie to akcja promocyjna skierowana do graczy, którzy zajmują się obstawianiem zakładów akumulowanych, czyli popularnych akumulatorów. Istnieją jednak ograniczenia w tej promocji. Chodzi o to, że w jej ramach można wyłącznie obstawiać wygrane rozgrywki piłki nożnej – Ligę Europy, Ligę Mistrzów, Ekstraklasę czy La Ligę bądź Premier League.

Jakie są dodatkowe zasady promocji Kombodoładowanie? Bardzo proste. Im większą liczbę spotkań obstawimy w ramach jednego kuponu, tym więcej możemy zyskać na jego wartości. Jeśli będzie to 2 i więcej spotkań, to otrzymamy 1% ekstra, zaś przy 11 i większej liczbie meczy, będzie to 15%.

Bukmacher

Znafca systemów bukmacherskie, dla niego żadne zakłady systemowe nie są tajemnicą, do tego opisy bukmacherów, legalnie działających w Polsce. Bonusy bez depozutu i darmowe promocje online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button