STS – jeden z najstarszych (i najlepszych) na rynku

STS, czyli firma Start-Typ-Sport to obok Fortuny najdłużej działający na polskim rynku bukmacher. Oferuje klientom możliwość zawierania zakładów zarówno przez internet, jak i w sieci punktów stacjonarnych (ponad 400 lokali w całej Polsce). Aktualnie jest największym bukmacherem w kraju i cały czas się rozwija. Powoli rozpoczyna ekspansję na rynek europejski i we współpracy z firmą BetConstruct oferując zakłady wzajemne w takich krajach jak choćby Wielka Brytania, Niemcy czy Słowacja. Przez cały okres działalności STS wspiera krajowy sport, angażując się w sponsorowanie drużyn ligowych (zwłaszcza piłkarskich). Jest też aktualnie, oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. STS prowadzi również fundację „Sport Twoją Szansą” która wspiera utalentowana młodzież.

STS – jeden z najstarszych (i najlepszych) na rynku

Czy oferta STS się nam opłaca?

Firma oferuje zakłady na wydarzenia sportowe oraz społeczno- polityczne (jak na przykład: wybory prezydenckie, Oscary, Eurowizja). Przyjmuje typy na wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe jak piłka nożna, tenis, hokej czy siatkówka (pssst! jeśli nie wiecie jak obstawiać siatkówkę, to mamy dla was świetny poradnik!), a także na te mniej znane jak snooker, kabaddi czy krykiet. Graczom online bukmacher umożliwia także, w wybranych zdarzeniach, zawieranie zakładów na żywo. Obok zakładów pre- match i live w STS możemy również grać zakłady wirtualnych sportów, zdobywającego coraz mocniejszą pozycję w bukmacherce esportu oraz nowość, czyli obstawianie wyników gier karcianych: wojny, pokera i bakarata.

Jakie bonusy STS może nam zaoferować?

Stałym klientom STS regularnie przygotowuje ofertę promocyjną w postaci freebetów, zakładów bez ryzyka czy bonusów kursowych. Szczególnie ciekawe promocje bukmacher serwuje graczom z okazji dużych imprez sportowych jak na przykład Mistrzostw Świata w Koszykówce czy Mistrzostw Europy w Siatkówce. Gracze, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z obstawianiem, również mogą liczyć na ciekawą ofertę powitalną. Za samo zarejestrowanie się STS oferuje 25 złotych bez konieczności własnej wpłaty w formie darmowego zakładu. Nowi typerzy mogą także liczyć na bonus w postaci podwojenia pierwszej wpłaty w wysokości aż do 1200 złotych.

Opinie Wśród graczy STS cieszy się bardzo dobrą opinią. Na plus należy zapisać przede wszystkim: sprawną i szybką rejestrację wraz z weryfikacją oraz natychmiastowe rozliczanie kuponów i wypłaty. Świetnie funkcjonująca strona internetowa (www.sts.pl) z nienaganną grafiką i przejrzystością. Do tego bardzo przyjazny interfejs dla obstawiających mecze na żywo sprawia, że STS jest bardzo chętnie wybierany przez rzesze typerów. Dzięki aplikacji mobilnej w STS-sie możemy grać przez tablet czy komórkę. Uruchomiona specjalnie dla obstawiających telewizja internetowa STS TV oferuje zupełnie darmowe transmisje wybranych wydarzeń sportowych, dzięki czemu grając na żywo, możemy jednocześnie śledzić przebieg spotkania. Funkcja ta, świetnie ułatwia podejmowanie decyzji dotyczący wyboru naszych typów.

Bukmacher STS – czy warto?

Reasumując, STS to uznana marka na rynku zakładów bukmacherskich, polecana przez wielu typerów, świadcząca swoje usługi na naprawdę wysokim poziomie. Jeśli jednak ciężko u was z wiarą, zawsze starajcie się zadać sobie kilka pytań. Na przykład ,,czy bukmacher STS jest legalny?„. Przypadkiem znamy odpowiedź na to pytanie, wiecie, totalny zbieg okoliczności. Żarty na bok, niestety to, czy bukmacher jest legalny czy też nie, jest bardzo ważne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button