System bukmacherski Paroli

Zakłady bukmacherskie to coraz popularniejszy sposób dotyczący inwestowania własnych środków finansowych. Szczególnie, że obecnie użytkownicy mają do wyboru różne, całkowicie legalnie działające, firmy hazardowe. Nie tylko chodzi o punkty stacjonarne, ale również o możliwość obstawiania przez internet. Kiedy pojawiają się pierwsze przegrane – i są one dość częste – wiele osób zastanawia się, co trzeba poprawić, żeby stan konta zaczął się powiększać, a nie systematycznie pomniejszać. Pomagają w tym rozmaite systemy. Nie ma oczywiście jednej metody, która daje gwarancję 100% efektywności. Są jednak pewne strategie gry, które przybliżają do regularnego ogrywania bukmachera. Jakie zasady ma system Paroli? Czytając ten wpis dowiecie się o najważniejszych plusach i minusach tej metody gry.

system paroli w zakładach bukmacherskich
System paroli w zakładach bukmacherskich

O co tutaj chodzi?

System Paroli to do pewnego stopnia kolejna odmiana klasycznej progresji. Dużo osób, które szukają jak najbardziej skutecznego sposobu na ogrywanie bukmachera, miało już styczność z progresją. Pewne elementy tej metody nie do końca przypadły im jednak do gustu. Wobec powyższego ludzie szukają jeszcze lepszej alternatywy. System Paroli mocno różni się od systemu Martingale, który również opisywaliśmy na łamach naszego serwisu.

Ogólnie sprawy mają się następująco: chodzi o to, żeby podwyższać stawki (x2) wtedy, kiedy udało się coś wygrać. Jest to zauważalna zmiana w stosunku do innych systemów. Często bowiem w przypadku wygranej stawki są obniżane lub po prostu wraca się do stawki początkowej. System Paroli jest również nazywany w środowisku bukmacherskim jako system podwójnej stawki. Choćby dlatego, że gracz zachowuje 50% zysku zakładając inwestycję 50% środków.

sts kod promocyjny
Jaki kod promocyjny w STS? BETONLINE

Jak zaplanować wydatki?

Jak w każdym systemie, także w tym, bardzo ważne jest, żeby odpowiednio zaplanować budżet na grę. Jak to zrobić? Głównie trzeba przeanalizować ten aspekt, że przy wygranej stawki zostają podwyższone dwukrotnie, a nie zmniejszane, jak ma to miejsce przy różnych systemach. Przy porażce wraca się do pierwszej stawki.

Eksperci podpowiadają, aby przygotować sobie pieniędzy na kilka, a może nawet kilkanaście poziomów gry. Stawka początkowa nie może być zbyt wysoka, ponieważ w czasie dalszego etapu gry może brakować budżetu. Sporo osób zaczyna po prostu od 2 PLN. Są też legalnie działający bukmacherzy, którzy umożliwiają grę nawet za mniej gotówki. Przydaje się mieć konto w różnych firmach. Dlaczego? Na wypadek np. nałożenia limitu. Bukmacherzy analizują, jak gra konkretny gracz. Trzeba liczyć się z tym, że może zostać naniesiony limit – wtedy nie trzeba jednak przerywać gry, która może być kontynuowana w innym buku.

System Paroli – plusy i minusy

Niektórzy chwalą system Paroli i zaznaczają, że nie wymaga on dużego kapitału, aby rozpocząć grę tą metodą. W końcu stawki rosną relatywnie wolno. Duży minus polega na tym, że przy kiepskiej skuteczności można stracić nawet wszystkie pieniądze zgromadzone do tej pory na koncie. Dużo tutaj zależy od tego, czy uda wam się skutecznie obstawiać na końcowych etapach, ponieważ tam stawki są największe i tam można najwięcej wygrać/przegrać gotówki.

Bukmacher

Znafca systemów bukmacherskie, dla niego żadne zakłady systemowe nie są tajemnicą, do tego opisy bukmacherów, legalnie działających w Polsce. Bonusy bez depozutu i darmowe promocje online.
Back to top button