W jaki sposób możemy oglądać mecze ekstraklasy za darmo?

Oglądanie meczów ekstraklasy czasami może wiązać się czasami z dodatkowymi opłatami, jednakże jeśli lubimy obstawiać zakłady bukmacherskie, to na pewno zadanie wtedy będziemy mieli ułatwione, ponieważ bukmacherzy oferują nam coś, o czym na pewno chcielibyście się wiedzieć. No dobra, widać to już z tytułu. Chodzi o mecze ekstraklasy na żywo, za darmo.

W jaki sposób możemy oglądać mecze ekstraklasy za darmo?

Jak oglądać darmowe mecze w internecie?

Transmisji z wydarzeń meczowych każdego dnia szuka setki internautów. Obecnie serwisy zajmujące się wynikami na żywo już niektórym nie wystarczają. Na szczęście, dostęp do internetowych transmisji na żywo pozwala nam oglądać mecze drużyn w każdym miejscu, gdzie mamy tylko zasięg. Jeżeli poza Ekstraklasą interesuje nas także Serie A czy inne europejskie ligi jak na przykład Bundesliga, to z pewnością powinniśmy pomyśleć o rejestracji konta u legalnego bukmachera który udostępniają swoim typerom transmisje na żywo. Na chwilę obecną w Polsce istnieją trzy firmy które udostępniają swoim graczom mecze ekstraklasy na żywo, a są to :

  • STS
  • forBet
  • Fortuna

Posiadając konto u którejś z powyższych firm, każdego dnia zyskamy dostęp do legalnych transmisji z ciekawych wydarzeń (nie tylko tych piłkarskich).

sts bez depozytu online
sts bez depozytu online

Nie oglądaj meczów na płatnych stronach

W internecie nie jest ciężko trafić na portale z transmisjami, w których dostęp uzyskuje się poprzez wysyłanie płatnych kodów SMS. Może nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale dokonywanie tego typu opłat na rzecz takich stron jest nielegalne i nie ma tu znaczenia, czy zapłaciliśmy 3, 10 czy 10 złotych, jeżeli nie dokonujemy wpłaty na rzecz legalnego dystrybutora meczów, nie działamy wtedy zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami, a nasze działanie może wiązać się z nieprzyjemnymi konsekwencjami prawnymi (czyli mandatem bądź też karą finansową). Decydując się na oglądanie meczy w internecie, powinniśmy mieć świadomość, jakie strony działają legalnie, a jak nie. Musimy zwracać uwagę, na rzecz kogo dokonujemy opłat i w jakim celu. Należy liczyć się z tym, że nawet wykupując super VIP-owską transmisję u kogoś kto robi to nielegalnie, nie możemy mieć wobec takiego dostawcy żadnych roszczeń prawnych.

Kiedy gra Ekstraklasa?

Pierwsze spotkanie rozpoczynają się w większości przypadków w piątek o godzinie 18. Naturalnie musimy pamiętać o tym, że kiedy obowiązuje kwarantanna, godziny mogą być nieco inne. Drugie natomiast w okolicach godziny 20, a czasem wpół do 21. Jeżeli chodzi o sobotę i niedzielę, to terminy rozgrywania meczów zazwyczaj ulegają zmianie, jednak zazwyczaj w soboty i niedziele mamy spotkania o 15.30, 18.00 i o godzinie 20.30. Od roku 2018 prawa do pokazywania transmisji w naszym kraju mają telewizja Canal Plus oraz Eurosport. Rozgrywki o puchar Polski, pokazywane są natomiast na antenach Polsatu, zazwyczaj na Polsacie Sport bądź Polsacie Sport News.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button