Weekendowe granie w Etoto

Ciekawa promocja w Etoto dla graczy stawiających zakłady głównie w weekendy. Wystarczy postawić trzy zakłady (ważne by rozpoczęły i zakończyły się w trakcie trwania weekendu) za minimum 50 złotych po kursie minimalnym 1,50 aby niezależnie od wyniku kuponu (a zatem obojętnie czy będzie on wygrany czy przegrany) otrzymać bonus w wysokości 25 złotych (pamiętając przy tym, że trzeba by zapisać się do promocji przed puszczeniem kuponu).

bonus w etoto za darmo
Promocje i darmowe bonusy bukmachera Etoto

Atrakcyjny bonus w Etoto

Promocja szybka, łatwa i przyjemna gwarantująca otrzymanie bonusu bez względu na końcowy wynik. Część bukmacherów jak Pzbuk oferuje zwroty czy freebety tylko w przypadku przegranych zakładów, tutaj mamy natomiast duży ukłon w stronę graczy bowiem otrzymać bonus w Etoto można również w przypadku wygranej podczas weekendowego grania.

Warunki nie są wygórowane także istnieje całkiem spora szansa na podwójną wygraną, czyli trafiony kupon plus dodatkowy bonus 25 złotych od bukmachera Etoto. Środki uzyskane w ramach bonusu trzeba obrócić 6-krotnie po minimalnym kursie kuponu 2,20 nim będą w pełni dostępne do wypłaty.

sts kod promocyjny za darmo
Jaki kod promocyjny w STS? BETONLINE

Nie zmienia to jednak faktu, iż sam bonus Etoto uzyskać jest dosyć łatwo, w związku z czym przyznane 25 złotych można potraktować jako dodatkową szansę na ekstra wygraną grając na przykład nieco bardziej ryzykowny kupon z szansą na większą wygraną. Jako, że w weekend zdarzeń do gry nie brakuje z wyborem odpowiednich selekcji również nie powinniśmy mieć najmniejszego problemu.

Warto w związku z powyższym urozmaicić kupon wybierając np. zdarzenia z różnych dyscyplin co pozwoli ograniczyć ryzyko niespodzianek jakie lubią się pojawiać w sytuacji gdy obstawiamy większość meczów z danej kolejki w ulubionej lidze czy ogólnie skupiamy się głównie na jednej dyscyplinie.

Bonus 25 złotych w ramach weekendowego grania od Etoto to szansa na dodatkową gotówkę nie tylko w wybrany, ale i w każdy kolejny weekend. Wszystko co trzeba zrobić to zapisać się do promocji i spełnić jej warunki a to można z powodzeniem robić co tydzień.

Bukmacher

Znafca systemów bukmacherskie, dla niego żadne zakłady systemowe nie są tajemnicą, do tego opisy bukmacherów, legalnie działających w Polsce. Bonusy bez depozutu i darmowe promocje online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button