Zakłady na żywo u legalnych bukmacherów

Rynek zakładów bukmacherskich rozwija się bardzo szybko. Przybywa legalnych firm oferujących możliwość obstawiania rozstrzygnięć meczów sportowych, ale również i o innym charakterze, np. politycznym czy obyczajowym. Legalni bukmacherzy oferują również bardzo popularne zakłady na żywo.Dla jednych zakłady i obstawianie jest swoistą formą rozrywki, inni dostrzegają w bukmacherce możliwość zarobienia.

zakłady na żywo
Zakłady na żywo u legalnych bukmacherów 2019

Zarabianie na zakładach na żywo

Aby regularnie móc zarabiać na zakładach sportowych, trzeba dysponować ponadprzeciętną wiedzą na temat danej dyscypliny/drużyny/zawodnika, śledzić bieżące trendy i informacje, nie bagatelizować, ale i nie przeceniać historycznych statystyk oraz jak wszędzie – mieć odrobinę szczęścia – nie zawsze bowiem faworyci wygrywają.

Doskonałą opcją, która pozwala zminimalizować ryzyko pomyłki jest możliwość obstawiania rezultatu jakiegoś zdarzenia śledząc go w czasie rzeczywistym. Zakłady na żywo, bo o nich mowa, znajdują się w ofercie niemal każdego bukmachera. Bardzo istotnym dodatkiem do zakładów typu live, jest możliwość oglądania aktualnie toczącego się spotkania.

„Gram w eTOTO tylko zakłady na żywo, dla mnie nie ma nic lepszego bo dzięki temu mam możliwość oglądania meczu na żywo i reagowania na to co dzieje się na boisku, dużo lepsze to niż zakłady przedmeczowe.” – typer z forum betonline.net.pl

Na rynku jest kilka poważnych firm bukmacherskich, które w mniejszym bądź większym zakresie oferują swoim klientom opcję oglądania transmisji z różnych meczów, czasami z bardzo niszowych dyscyplin lub lig. Bieżący podgląd wydarzeń na boisku czy korcie daje nam pewną dodatkową wiedzę i w efekcie przewagę nad obstawianiem typu „pre match”, czyli przed rozpoczęciem meczu. Możemy bowiem prześledzić i zaobserwować rzeczywiste składy zespołów, przyjrzeć się aktualnej formie czy dostrzec inne szczegóły, które sprawią, że obstawienie zakładu na żywo będzie miało większą szansę powodzenia.

Mecze na żywo u bukmachera

Nie należy jednak zapominać, że większość transmisji tv, jakie wyświetlić możemy za pośrednictwem platformy bukmacherskiej, nie jest wyświetlana w czasie rzeczywistym, odbywa się to czasem nawet z kilkudziesięciosekundowym opóźnieniem. Mecze na żywo u bukmachera to świetna opcja przy obstawianiu live, ale oczywiście trzeba mieć na uwadze te opóźnienie, które może wypaczyć nam wynik typowania.

Ciekawą opcją, oferowaną jednak nie przez wszystkich bukmacherów, jest możliwość łączenia na jednym kuponie zakładów na żywo z innymi zdarzeniami, które odbędą się w przyszłości. Taką opcję oferuje popularny bukmacher STS, na pewno warto sprawdzić aktualne promocje u tego legalnego bukmachera online.

Jeśli jesteśmy bowiem pewni jakiegoś typu dostępnego w opcji zakładu live, to można na jego podstawie zbudować solidne AKO na kilka kuponach w konfiguracji właśnie z wynikami zdarzeń przyszłych. Warto również pamiętać, że bardzo często zdarza się, iż podczas zakładów na żywo, trafimy na lepsze kursy, niż w pierwotnej ofercie przed danym spotkaniem. Najlepsi bukmacherzy w szczytowych momentach potrafią zaoferować nawet kilkaset różnego rodzaju zakładów na żywo.

Bukmacher

Znafca systemów bukmacherskie, dla niego żadne zakłady systemowe nie są tajemnicą, do tego opisy bukmacherów, legalnie działających w Polsce. Bonusy bez depozutu i darmowe promocje online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button